14 – 20 Mayıs haftasında hangi burç neler yaşayacak?

14 – 20 Mayıs haftasında hangi burç neler yaşayacak?

14 – 20 Mayıs haftasında hangi burç neler yaşayacak?

14 – 20 Mayıs haftasında hangi burç neler yaşayacak? Önümüzdeki günlerde ne gibi olaylarla karşılaşacağız? Astroloji konusunda büyük merak duyan arkadaşlarımız için 14 Mayıs haftası burç yorumlarını sizin için detaylı anlatımıyla haftalık burç yorumları…

Bu hafta Boğa burcuna geçecek olan Uranüs ve Boğa burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay bizim için önemli değişimleri anlatıyor. Yeni aylar her zaman yeni başlangıçlar için uygun enerjileri anlatır. Boğa burcundaki Uranüs geçişiyle birlikte öncelikle maddi konularda, örneğin alınan bir taşınmazın çok değerlenmesi veya değer kaybetmesi gibi hareketlenme ve değişimler yaşanacak.
Kripto paralarla ilgili önemli kararlar ve beklenmeyen değer değişimleri yaşanabilir.İfade özgürlüğü, beklenmedik aşklar gibi konularda ön plana çıkıyor olacak.

Değiştirmemiz gereken şeyleri değiştirmeyi öğrenmeliyiz. Hayat bize yeni ve güzel sürprizler getirebilir bunları kabul etmek ve değerlendirmek çok önemlidir. Başta yıkıcı değişimler gelebilir ama bu sizi üzmesin, zira Uranüs başta deprem yaratır ama sağlamlığı değerlendirir.

Sağlam ilişkiler sağlam değerler kurarak devam eder. Zayıf olan yönler görülür ve bunları düzeltme fırsatı verir. Enerjinizi yüksek ve pozitif tutun. Değişimleri büyük dert edinmeyin yeterli olacaktır.

15 MAYIS SALI

Koç: Bugün sevgili koçlar iş ve eğitim hayatınızda güzel gelişmeler karşılayacak sizi bugünlerde ailenize vakit ayırmaya çalışın ihmal etmeyin onları.

Boğa: Bugün sevgili boğalar sağlık açısından dengesiz ve hassas bir zaman dilimi içindesiniz dikkatli olmanızı ve beslenmenize dikkat etmenizi tavsiye ederim.

İkizler: Bugün sevgili ikizler ikili ilişkilerde yaşadığınız ters düşmeler son buluyor bugünlerde ve çok güzel paylaşımlar, anlar yakalayacak olabilirsiniz bugün benden söylemesi.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler uzun süredir yaşadığınız yalnızlık sorunu yavaş yavaş ortadan kalkıyor gibi sosyalleşmeye ve iletişim kurmaya gayret gösterin bugünlerde.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar aile içinde yaşanan huzursuzluklar özellikle bugün olmak üzere bu hafta son bulacağa benziyor fevri davranmaktan kaçınmanızı tavsiye ederim.

Başak: Bugün sevgili başaklar takıntılarınızı bir kenara bırakıp ikili ilişkinizde rahat ve özgüvenli olmalısınız size en büyük tavsiyem bu son zamanlarda.

Terazi: Bugün sevgili teraziler partneriniz ile zor günler geride bırakacak ve güzel gelişmeleri kucaklayacaksınız gibi geliyor bana bugünlerde.

Akrep: Bugün sevgili akrepler iş hayatınızda yaşadığınız sorunlar birden ortadan kalkacak bu sizi endişelendirmesin gerçekten pozitif anlamda gelişmeler olacak.

Yay: Bugün sevgili yaylar inancınız azalmış son zamanlarda hayata karşı kendinize karşı mücadeleyi elden bırakmayın tek temennim bu yönde sizin için.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar büyük miktarda bir borcun altına girebilir veya girmiş olabilirsiniz telaşlanmayın üstesinden gelecek gibisiniz.

Kova: Bugün sevgili kovalar sizden ya deli ya dahi çıkıyor griniz yok maalesef ama olmalı insan hep mutlu ya da hep mutsuz olmaz o yüzden gri en güzel renktir arada olmayı öğrenmeye bakın en azından gayret gösterin.

Balık: Bugün sevgili balıklar insanlara bir zamanlar çok değer verip sonra onlardan birden vazgeçmeniz hem sizi hem onları çok yıpratıcı oluyor olabilir biraz daha mantığınızla hareket etmenizi tavsiye ederim.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
253 okuma
15 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?