2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler

2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler

2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler

Google 2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler, Google Adsense kullanmadan web sitenizden para kazanmayı deneyebilirsiniz.

2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler

2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler

Media.net

Adsense Alternatifini arıyorsanız, elinizdeki şeye sahip: Yahoo ve Bing için Adsense . Media.net, hem yayıncılar hem de reklam verenler için yenilikçi dijital reklamcılık ürünleri geliştiren endüstri lideri bir teknoloji şirketidir. 500’den fazla çalışanıyla Media.net, global içerikli reklamcılık sektörü kuran en büyük ekiplerden birine sahiptir. Ayrıca, hesabınızı onaylama süreci ortalama 2 gün sürüyor ve ilk 3 ayda kazançlarınız üzerinden% 10 daha ekstra bir kazanç sağlar!

PropellerAds Medya

PropellerAds Medya, mevcut en büyük pop-under ağlardan biridir. 2011 yılında çalışmaya başlamışlar ve hızla büyük BGBM’leri olan en büyük ağlardan birine geçtiler.Mobil trafik çekiyorsanız, uygulamaları ve mobil hizmetlerden para kazandıran reklam ağlarıyla çok fazla çalıştıklarından, Adsense en iyi alternatiflerden biridir.

Infolinks

Infolinks , bugün dünyadaki en büyük para kazanma ağlarından biridir. 128 ülkede 200.000’den fazla çevrimiçi yayıncının kullanılmayan reklam alanından para kazanmasına yardımcı oluyor. Yerel reklamları ÜCRETSİZ kullanmaları, tüm reklam çözümleriyle mükemmel bir şekilde çalışır ve kullanıcının deneyimine müdahale etmez! Etkili bağlamsal ve video reklamlardan çekici görüntü banner’larına kadar – Infolinks’in yüksek derecede özelleştirilebilir birçok avantajları sunuyor, trafiğinizden en iyi şekilde faydalanmanızı garanti ediyor.

PopCash

Popcash uzun süredir dışarıda olan ve genellikle PopAds ile benzer sonuçlar veren çok iyi bir ağdır PopCash, hem mobil hem de masaüstü trafiği için büyük bir BGBM ve tüm ülke için iyi bir dokümana sahip PopUnder reklamlara sahiptir.

Chitika

Chitika’yı bu listenin 3 numarasına koymamın nedeni, Chitika’nın Adsense’ye çok benzemesidir. Reklamlarınızı özelleştirmenize izin veriyorlar ve sadece içeriğe dayalı reklamlar sunuyor. Buda reklam performansı için iyi bir şey, Adsense ile birlikte kullanabirisiniz ve hiçbir problem yaşamasınız.

Adversal
Adversal, Adsense için harika bir alternatiftir. İyi pankartlar ve TO’su var ve gelir, web siteniz için en iyi sonucu almak için uyuyor. Adversal Reklamlarının iyi bir TO’ya sahip olduğunu ve iyi resim reklamları olduğunu gördüm. Muhtemelen, Google Adsense’in yerini almak isteyenler için daha iyi çalışacak bir Reklam ağıdır.

2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler

2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
462 okuma
27 Nisan, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?