2018 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri

2018 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri

2018 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri

Bahar kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlamışken hanımlar gerek evlerinde gerekse kendilerinde değişimlere başladılar bile. 2018 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri Bahar ayları için ne derler bilirsiniz belki Geldi bahar ayları gevşer gönül yayları. İnsanlar baharda kendini daha iyi hissederler. Özellikle kadınlar daha mutlu saçlarına bakımlarına daha bir özen göstermeye başlarlar. Her şeyin doğalı güzeldir ya hani işte bu yaza da doğal görünümler damgasını vuracak hanımlar. Hafif makyaj zaten yaz sıcakları için daha uygun olacaktır.

Bu ilkbahar yaz hanımlar için çok güzel makyaj trendleri var özellikle doğal makyaj için doğal bir cilt yapısı fazla işlenmemiş yüze sahip olmak işinize yarayacak. Doğal makyaj ile cildiniz nefes alacak daha güzel bir görünüme kavuşacaksınız. Yazın gerçi deniz kum güneş sizi oldukça bronz yapacaktır bu aslında kadınlar için avantaj çünkü hafif bronz ten bu yılın trendlerinden. Ayrıca tatil yapamayanlar hafif bronz bir pudra da kullanabilirler. Renkli eyeliner da hafif bronz teniniz üzerinde harika duracaktır.

2017 İLKBAHAR YAZ MAKYAJI

Ayrıca göz kapakları daha bir dikkat çekici olacak bu sezon çünkü göz kapakları adeta bir araba farı gibi parıldayacak. Sadece dudaklarda değil gözlerde de parlatıcının ne kadar alıcı göründüğünü göreceksiniz. Daha önce denemediyseniz mutlaka çekici ve gözlerinizi ön plana çıkarmak için bu trendi denemelisiniz. Bu ilkbahar yaz sezonunda gözlere daha çok dikkat çekiliyor. Parlatıcılı göz kapaklarına ek olarak kül rengi farlar da gözlerinize daha derin görünüm sağlayacak. Yine pastel tonları bu sezon es geçmemek gerekiyor özellikle yine gözleri ön plana çıkaran pastel tonlar çok hoş duracak emin olun. Pastel tonlarda göz farı kullanırken tabii ki gözleri ön plana çıkarırken yine ten makyajınız sade ve doğal olmalı.

Kaşlara ellemeyin hanımlar

Yine unutmadan söyleyim dağınık kaşlar yine trendliğini koruyor. Kaşlara ellemeyin hanımlar. Yazın özellikle dışarı çıkarken parlatıcınız mutlaka çantanızda olmalı hanımlar. Hem dudaklar için hem gözler için parlatıcılar renkli eyeliner ve pastel tonlar makyaj renkli ürünleriniz çantanızda bulunsun. Pastel tonlarda çok hafif ışıltılı yoğun olmayan makyaj bu yılın trendi. Denemesi size kalmış hanımlar…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
216 okuma
17 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?