Akrep kadınını seviyorsanız

Akrep kadınını seviyorsanız

Akrep kadınını seviyorsanız

Sezgileri ve algılama gücü yüksek olan bu kadını kandırmaya uğraşmayın. O, seçimlerini kendince yapmaktan yanadır.Akrep kadınını seviyorsanız Gayet tutkulu bir kadınla beraber olduğunuzu unutmayın.

Eğer sizinle birlikteyse bilin ki sevdiği ve değer verdiği içindir.

Kararlı ve güçlü, coşkulu ve sağlam iradeli olan bu kadın, zorlamalardan ve baskılardan asla hoşlanmaz.

Cinselliği önemseyin. Çünkü Akrep kadını için erkeğiyle olan paylaşımlar her zaman değerlidir.

Karmaşık durumlar içinde kaldığında, ilginizle, sevginizle onu destekleyin ama akıl vermeye kalkışmayın. Ona, senin bu sorununu aşacağını biliyorum. Çünkü sen son derece güçlüsündür diyin. Bu gururunu okşayacak kolayca toparlanacaktır.

Güçlü ve kararlı bir erkek olmaya çalışın. Çünkü Akrep kadını hedefini belirlemiş ve kendine bir yol çizmiş erkekleri beğenir.Aşırı duygusal bir erkek olmayın. Tam tersine, ne yaşanırsa yaşansın ayakta durabilen bir adam, onun kalbini ömür boyu çalabilir.

Tutkulu bir aşık olun. Onu sevginizle sarıp sarmalayın.

Eğer zayıf iradeli, aşırı duygusal veya pasif bir kişiyseniz ona yaklaşmayın. Çünkü o birlikte olduğu kişinin sıradan olmasını asla istemez.

Sıradan bir ilişki veya herkesin yaşayabileceği türden bir beraberlik Akrep kadınının hoşuna gitmez. Onun aradığı delice sevebileceği bir erkektir. Maddi konularda akılcı davranın. Elindekini büyüten, çoğaltan ve geleceğini düşünen bir erkek, Akrep kadınının gözünde saygınlık kazanır.

Gelip geçici bir beraberlik düşünüyorsanız, Akrep kadınına yaklaşmayın. Bunu anladığı anda ilişkiyi sona erdirir.
Bir elmas tanesi nasıl değerliyse, Akrep kadını ile olmak da aynı şekilde önemlidir. Dış etkenlerden korumanız, dikkatli olmanız ve ona özen göstermeniz gerekir. Çünkü o, kıymet bilen ellerde ışıl ışıl parlayacaktır.
Bir ilişkide aradığı güveni bulması, size inanması zaman alabilir. Kendi içindeki hesaplaşmalar uzun sürebilir. Duygularını sürekli tartar. Kendi kuruntu ve şüphelerinden tamamen kurtulmadan ilişkisine sarılmaz. İşte bu aşamada olgun davranmanız, güçlü olmanız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
196 okuma
17 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?