Android Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş

Android Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş

Android Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş

Android işletim sistemine sahip tablet ya da akıllı telefon kullanıcıları yasaklı olan sitelere girmek için yazımızın devamındaki yolları deneyebilirler. Android Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş Android telefondan girmek isteyenler için az bir yöntem mevcuttur. Bu yöntemler Android telefonlar için bir o kadar da riskli bir hal almaktadır. Google Play üzerinde yasaklı sitelere giriş için çeşitli uygulamalar mevcuttur. Ancak bunların birçoğu telefonu saldırılara açık hale getirebilmektedir.

Opera Mini uygulaması ile Android telefonlardan yasaklı sitelere giriş mümkündür. Bu uygulama Google Play’de yer alan diğer uygulamalara göre daha güvenlidir. Bu güvenli web tarayıcısı uygulamasının kullanımı da oldukça kolaydır. Siz de Android telefonunuza yükleyeceğiniz Opera mini uygulaması ile yasaklı sitelere girebilir ve internette daha güvenli gezinebilirsiniz.

Android telefondan yasaklı sitelere DNS değiştirme yöntemi ile de girebilirsiniz. Android işletim sistemli akıllı telefonlarından DNS ayarı değişikliğini nasıl yapacağını bilmeyenler için yazımızın devamında detaylı olarak anlattık.

Wifi üzerinden DNS değişikliği;

-“Ayarlar” kısmına gelin ve “Kablosuz” seçeneğine tıklayın.
-Bağlandığınız ağa tıklayın ve “ağı değiştir” sekmesini seçin.
-Karşınıza çıkan “gelişmiş seçenekleri göster” seçeneğine tıklayın.
-Son olarak DNS 1 VE DNS 2 kısımlarına sırasıyla 8.8.8.8 ve 8.8.4.4. değerlerini yazın ve internet bağlantınızı —-kapatıp, yeniden aktif edin.

Yukarıdaki işlemleri sırasıyla uygulayarak DNS ayarlarınızı değiştirebilir ve mahkeme tarafından yasaklı sitelere Android işletim sistemine sahip telefonlarınız ile giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
453 okuma
22 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?