Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması

Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması

Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması

Evet arkadaşlar Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması indirme işlemi için Google Play ve diğer birçok internet sitesini kullanabilirsiniz. İndirme işlemi ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir. Sohbet uygulamaları en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Bu uygulamalardan ise en çok görüntülü olanlar tercih ediliyor. Son zamanlarda hızla artış gösteren görüntülü sohbet uygulamalarına, Azar görüntülü sohbet uygulaması adında yeni bir uygulama daha eklendi.

Uygulamayı ücretsiz olarak Google Play ve App Store mağazalarından indirebilirsiniz. Ancak uygulama içerisindeki gelişmiş özellikleri kullanabilmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekecek.

Azar görüntülü sohbet uygulaması, sürekli olarak kendisini yenileyerek ve geliştirerek kullanıcılarına yeni sürprizler yapıyor. Ayrıca uygulamaya ilerleyen günlerde, diğer chat uygulamalarındaki gibi ücretsiz sesli konuşma seçeneğinin de getirileceği gelen haberler arasında yer alıyor.

Dünya genelindeki milyonlarca üyemiz ile kolaysohbet kolaychat ekibi olarak bu sene de zirvedeyiz. Kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir, görüntülü ve sesli sohbet ederek hayatınızda renkli anlar yaşabilirsiniz. Kameralı sohbetin yanı sıra, sesli, görüntülü veya yazılı olarak ta sohbet yapabilir ve hediyeler gönderebilirsiniz. Binlerce özel dostluğun başladığı adres Seviyeli ve görüntülü sohbet için doğru adrestesiniz.

Kameralı Sohbet Nasıl Çalışır?

Kameralı sohbet sitesi olarak sizlere en iyi hizmeti veren kolaysohbet kolaychat, artık mobil kameralı ve görüntülü konuşma özelliği ile karşınızda. Bu site tamamen ücretsiz ve seviyeli sohbet sitesidir. Üyelere kamera açabilir veya online kameralı üyeleri görebilirsiniz. Dakika alarak sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz. Gold üyelik özelliği ile sınırsız tüm odalarda tüm bayanlara yazışabilirsiniz.

Kameralı Sohbet Odaları Görüntülü Chat KolaySohbet Vip Sohbet KolayChat Gold sohbet Odaları

Azar uygulamasına kaydolduğunuzda ön kameradan görüşme yapılır. Ancak arka kamera kullanımı gerekiyorsa bu durumda VIP üyelik satın alınmalıdır. Görüntülü Arama ve Eşleşme bölümüne gelerek ve kamera simgesine tıklayarak bunu kullanmak mümkündür. VIP GOLD üyelikle ayrıca daha birçok uygulama da yapılabilir.

7/24 online desteğimiz ile ekibimiz tüm sorunlarınızda anında cevap vermek için hazır beklemektedir.
Her yerde sohbetet

Türkiye’nin en çok tercih edilen “Görüntülü Sohbet ve Kameralı Sohbet” sitesi!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
313 okuma
24 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Uygulama sayesinde artık uzaklar daha yakın! görüntü sohbet ile istediğiniz an istediğiniz ülkedeki farklı insanlarla tanışabilecek ve oturduğunuz yerden sosyalleşebileceksiniz. :))

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?