Bedava Sohbet Siteleri

Bedava Sohbet Siteleri

Mobil sohbet ya da mobil chat orjinal adi ile insanlarin son 20 yılda yaptığı ve bir çoğunun gizlilik içersinde yürüttüğü kaçamak Bedava Sohbet Siteleri dünyası dır.

Hayaller, sevgiler olmak ya da olmamak istedikleri karakterler hepsi bu alemde mevcuttur.Sohbet adı altında bazen dostluk bazen küçük paylaşımlar ve vazgeçilmýezi radyodur.ilk yıllarında kücük bir aopluk bile bu ortamda büyük olaydı.Kişiler açısından her kanalin büyük user kitlesi mevcut dolayisi ile kisileri daha cok kendine ceker olur.

Radyo ve dj lik olayi baska bir boyuta tasir.Bağımlılık ötesi bir noktaya da gelmesi durumu vardır. kişilerin kendilerini kontrol edemeyip her dakika girmek bu ortamda bulunmak ve ordaki insanlarin neler yaptigini görmek bir yasam tarzı halini almistir.Bazen bağımsız fikirlerin bazen özgün haller sanirim en güzeli kısa ve özdür eğlence, isin asli sevip gönül alma sevilip gönüle girmedir.kelam edip kelime duymayı hoş bir saate  birakip baki kalmaktir.

Biz türk halkı olarak sohbeti ceneyi seven insanlariz işi gücü bırakır, sohbet muhabbeti herseyin önüne koyariz.Malzeme bulmak zor bile olsa anında bir muhabbet ya da ordaki bir kisiyi elimize alarak sohbete dalan insanlariz. Bu durum sohbet muhabbette kösebasinda kafede orda burda derken sanal ortama kadar tasiriz.

Bedava sohbetin bize tanidigi bu durumu sonuna kadar kullaniriz.Sohbet kadını ve sohbet erkegi olarak sitenin bize tanidigi imkanlar dahilinde elimizden geleni geldigi kadar yerine getirerek orda kendimize samimi dostluk ortami kurarız. Bazen gercek hayat hikayeleri bazen kulaktan dolma haberlerle bitmeyen gecelere dogru yol aliriz.

Ortak güzel egitici ve ögretici durumu olsa da olmasada sanırım hayatimizdaki eksiklikleri bedava sohbet sitelerinde gideriyoruz bunu en güzel izleyici olarak makaleyi yazan biri olarak tenkit ederek ve empati kurarak yapiyorum.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
345 okuma
29 Nisan, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?