Bu yaza saç küpeleri damgasını vuracak

Bu yaza saç küpeleri damgasını vuracak

Bu yaza saç küpeleri damgasını vuracak

Saçlarınıza küpe takmak, hiç aklınıza gelir miydi? Oysa bu yazın modası örgülü ve küpeli saçlar olacak. Eğer saçlarınızı kendiniz öre biliyorsanız gerisi çok kolay. Saçınızı örerken ya da ördükten sonra saçlarınıza küpeleri zevkinize göre yerleştirin.Bu yaza saç küpeleri damgasını vuracak, Kulaklarınızda zarif bir aksesuar olan küpeleri bu yaz saçlarınızda deneyin.

Trend alarmı: Saç küpeleri

Kuaförde hep aynı modelleri yaptırmaktan sıkıldıysanız, biraz da yeni şeyleri denemekten korkmuyorsanız saç küpeleri trendi tam size göre! Özel bir davete giderken ya da günlük hayatta farklı modeller deneyerek saçlarınıza yeni bir hava katabilirsiniz.

Moda haftalarının en cüretkâr saç modellerini gördükçe, kuaföre gidip kırık fön hayır hayır bugün düz fön çekelim ya da şöyle toplasak mı demekten gerçekten çok sıkıldım. Saç konusunda çok cesaretli olmasam da saç küpelerini denedikten sonra çok sevdim.

90’larda moda olan saç boncuklarının modern bir yorumlaması olan saç küpelerini sık sık blogger’ların kullandığını görüyoruz. Ünlü blogger Danielle da bunlardan biri. Saç küpelerini ya da diğer adıyla ‘saç piercing’lerini’ ilk olarak ünlü isimlerin saçlarında sıkça gördük. Bu stili ünlüler dünyasına sokan isim ise Kim Kardashian, Christina Aguilera ve Katy Perry’nin saç stilistliğini yapan Chris Appleton’dan başkası değil. Bu trend, Katy Perry’nin ‘Rise’ adlı yeni şarkısının klibinde yine karşımıza çıkıyor.

Saçlarıma nasıl uygularım?

Saç küpelerini takmak bir hayli kolay. En çok örgü modellerde öne çıkan saç küpelerini taktığınızda, aksesuar kullanımını minimumda tutmanızı öneririm. Saç stilinden sıkılmış modern ve romantik ruhlar için farklı bir alternatif olduğunu söyleyebilirim.

Bu küpeleri yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da rahatça kullanabilirsiniz. Yurt dışında oldukça yaygın olan bu aksesuarın saçınıza yapıştırılan desenleri de var.

Sen de saç küpeleri hakkında düşündüklerini bu yazının altında bizimle paylaşmayı unutma! :))

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
280 okuma
21 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?