Bugün Anneler Günü

Bugün Anneler Günü ve bu güzel günde sizlerle beraberiz. Asırlardır bu özel gün için bir sürü yazılar yazıldı ve kitaplar dahi çıkarıldı. Biz de mobil sohbet sitemiz içerisinde sizlere bir şeyler yazalım istedik. Sohbet odaları ortamı ile haşır neşir olan kullanıcılarımız iyi bilirler ki, sanal sohbet ortamı da olsa her insan böyle bir güzel günde siteye girerken kutlama yapar ve iyi dileklerini bildirir arkadaşlarına. Biz de sizlerin bu güzel gününü kutluyoruz. Annesini seven, eşine değer veren ve çocuklarına her zaman kol kanat geren tüm annelerin anneler gününü kutlarken, aslında her babanın da anneler günü kutlu olsun demeliyiz. Çünkü onların da evlatlarının bir annesi var ve bir anneye sahip oldukları için de gurur duymalılar kendileriyle.

Bugün Anneler Günü

İşte bu günün anısına çok şeyler yapmak gerekir. Annemiz hayattaysa eğer, onun gönlünü hoş tutmalı ve en azından bir çiçek alıp memnun etmeliyiz. Çünkü ne de olsa insan bu özel günde bekler bunu çocuklarından. Bir de babalar vardır, eşinin anneler gününü kutlamayı bile gerek görmeyen ki bu çok yanlış.

Onlar da bu konuya dikkat etmeli ve onların da bir anne olduğunu unutmamalıdır. Kadınlar değer verilip, onore edilmeyi her zaman severler ve bu çok hoşlarına gider. Onların memnun olması da aile içi mutluluk demektir.

Bakın az bir zaman içerisinde mutlu olmayı becermek o kadar kolaydır ki. Bir demet çiçek, küçük bir hediye, basit bir resim çerçevesi bile bir annenin mutlu olmasına yeter de artar. Bazen tatlı ve sıcak bir gülümseme bile onlara çok iyi gelir. Çoğu zaman sizden bir şey de beklemezler. Elini tutup, gözlerine bakmanız bile yetecektir. Canım annem diyerek..

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Anne

İşte bu duygularla sahip çıkmaya çalıştığımız o kutsal insanın adıdır ANNE.

Kendi uyumayıp, biz uyuduktan sonra uyuyan insanın adıdır ANNE.

Üzerimizi örtmeden rahat edemeyen, sıcaklığını içimize sokan insandır ANNE.

Bizim mutluluğumuz ile mutlu olan ve asla umutsuz olmayan insandır.

Hepinizin anneler günü kutlu olsun. Annelerimize her zaman değer verelim. Sadece bu günde değil, her gün..

Www.Kolaysohbet.Net

Yazar : SubaT

13.05.2018

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
247 okuma
14 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?