Burcu Esmersoy evlendi

Burcu Esmersoy evlendi

Burcu Esmersoy evlendi

42 yaşındaki güzel sunucu Burcu Esmersoy evlendi geçtiğimiz gün, 10 aydır sevgili olduğu Berk Suyabatmaz ile dünyaevine girdi.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Burcu Esmersoy, bir süredir beraber olduğu Berk Suyabatmaz ile New York‘ta evlendi. Evliliğini sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan Burcu Esmersoy’un ne kadar mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.

Tanıştığımız yerde evlenmek nasipmiş… Bizim mutluluğumuzu paylaşan ve kendi mutluluğu gibi yaşayan herkese çok teşekkürler… Darısı başınıza.. Sevgiler herkese mutluluklar ve milyonlarca teşekkürler. Bu arada bize her konuda yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosluğu’na çok teşekkür ederiz….

 

Oldukça sade bir nikah töreni düzenleyen çiftin yakınları da bu düğünde onların yanındaydı… Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çifti balayı için Monte Carlo’ya seyahat edecek!
Bu mutlu gününde sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulunan ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy, iyi dileklerini sunan herkese teşekkürlerini iletti…

Berk Suyabatmaz kimdir?

1978 senesinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Geçmiş dönemlerde magazin dünyasındaki hanımlarla adı çeşitli dedikodulara karışan ünlü iş adamı Berk Suyabatmaz, Burcu Esmersoy ile dün akşam New York’ta evlenmiştir. Denizcilik sektöründe hatırı sayılır iş adamlarından birisi olan Berk Suyabatmaz kayak sporları ile de ilgilenmektedir…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
188 okuma
16 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?