Cinsellikte Bakımlı Olmak Önemli Mi?

Cinsel İlişki Sonrası Yapılması Gerekenler

Cinsellikte Bakımlı Olmak Önemli Mi?

Evet… Son yıllarda hem vücut imajı sorunları, hem de yeme problemleri bay/bayanlar da arttı.Aklımıza gelmiyo değil Cinsellikte Bakımlı Olmak Önemli Mi?. Takıntılı şekilde spor yapan, kas kitlesini artırmaya çalışan, vücudunu sürekli diğer hem cinsleriyle kıyaslayan bir grup var.

İleri yaşla birlikte fiziksel görünümde meydana gelen değişiklikler, pek çok kadın ve erkeğin cinsellikten uzaklaşmalarına neden oluyor. Böyle bir durumda da yine kişinin kendine uygun giysiler, egzersiz ve doğru beslenme kuralları seçerek kendini yenilemesi gerekiyor. Ancak fiziksel çekim kadar ruhsal çekimin de önemli olduğu unutulmamalı. Partnerle birlikte rahat olmak, cinselliğin duygusal kısmını yaşamak pek çok kişiye mutluluk verir.

Özellikle partnerle birlikte olunan zamanlarda; kişinin kendisine, giysilerine, kişisel hijyen ve güzelliğine özen göstermesi hem özgüveni artırır, hem de partnerin hoşuna gider. Bakım ve hijyen cinsellikte tabii ki önemlidir. Ancak günümüzde, özellikle orta yaş ve sonrasında bakımın yanında görünüş kaygısının da ön plana çıktığını görüyoruz.

Cinsellikte Bakımlı Olmak Önemli Mi?

Cinsellikte Bakımlı Olmak Önemli Mi?

Cinsellik, her zaman doğal ve kendiliğinden gelişmez. Çeşitli uyarılarla cinselliğin teşvik edildiği durumlarda, kişisel hijyen ve bakıma dikkat etmek; hem kadın, hem de erkek için gerekli ve önemlidir.

Cinsellik çok özel ve hassas bir konudur. Cinsellik sırasındaki rahatsız edici görüntü, koku karşı cinsteki partnerinize cinselliğe karşı bir soğukluk oluşturabilmektedir.Sonuçta yaşadığınız cinsellik, keyiften çok eziyete dönüşür. Kafanız duyduğunuz kokulara, aldığınız tatlara yönelir ve dikkatinizi dağıtır. Bu yüzden kişisel bakımımıza daha özen göstermeliyiz.

Cinsellikte Bakımlı Olmak Önemli Mi?

Cinsellikte Bakımlı Olmak Önemli Mi?

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
414 okuma
25 Nisan, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?