CİNSELLİKTE PÜF NOKTALAR

CİNSELLİKTE PÜF NOKTALAR

CİNSELLİKTE PÜF NOKTALAR

1- Önsevişme cinsel birleşmeye hazırlık basamağıdır

Birleşmeden önceki yapılan her türlü cinsel faaliyet önsevişmeyi oluşturur. Erkekler görsel olarak tahrik oldukları için birçok zaman önsevişmeye gerek duymazlar, zaten eşini çıplak olarak görünce tahrik olur ve birleşmeye hazır hale gelir. Kadınlar dokunsal oldukları için kocaları tarafından uyarılmaları ve cinselliğe hazırlanmaları gerekir. Önsevişme yapmak kadını cinselliğe hazırlamak için erkeğin vazifesidir.

2- Cinsellik 4 basamaklı bir süreçtir

a) İlk olarak kadın eşi tarafından sözle tahrik edilerek cinsellik moduna geçmesi sağlanmalıdır, erkek eşine hayatım bugün çok güzelsin, vücudun çok güzel, dudakların bal damlıyor vb. sözler söyleyerek kadının cinsel hormonlarının harekete geçmesini sağlanmış olur.

b) İkinci adım olarak erkek eşini öperek tahrik eder, kadının dudakları, boynu, ensesi, göğüs uçları, kulak memeleri erkek tarafından öpülünce kadının çok hoşuna gider ve iyice tahrik olur. Kadınların göğüs uçlarının emilmesi çok hoşlarına gider, onları çok tahrik eder, kudurtur.

c) Üçüncü adım olarak erkek kadının vücudunu eli ile okşamalı, bel boşlukları, kalçaları kavranmalı ve kendine çekilmeli, erkeğin vücudu kadının vücuduna temas ettikçe kadın tahrik olur ve cinsel haz zirveye doğru ilerler. Erkek belden üstünü öperek, belden altını temas ederek, dokunarak uyarmalıdır. Tenlerin birbirine temas etmesi erkeğin ve kadının vücutlarından birbirlerine elektrik akımlarının geçmesini sağlar, cinsel hazzı yükseltir.

d) Son adımda kadın iyice tahrik olup birleşmeye hazır hale gelmiştir, bunun ölçüsü şudur; kadının rahminden kayganlaştırıcı (zevk sıvısı) denilen sıvı gelir, bu kadının cinsel birleşmeye hazır hale geldiğini gösterir. Bu sıvı geldikten sonra beraber olununca kadın ve erkek en üst seviyede zevk alır ve orgazma ulaşırlar. Erkek ne kadar çok giriş çıkış yaparsa kadın o kadar haz alır. Kadının vajinasının ilk 3,5 cm’inde cinselliğe hassas sinirler bulunur, erkeğin penisi buralara sürttükçe kadın zevkin doruğuna çıkar.

4-Erkeklerin birçoğunda erken boşalma olduğu için kendileri beraber olunca boşalır eşini yarım bırakmış olur. Kadın tam zevk almaya başlayınca kocası boşaldığı için devam edemez, zevki yarım kalır ve büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Bu durum sürekli devam ederse zamanla kadın için cinsellik yük, angarya gibi gelmeye başlar. Cinselliği zahmet gibi görmeye başlar ve cinsellikten kaçınma davranışı ortaya çıkar. Kadın cinsellikten kaçınmaya ve beraber olmayı istememeye başlar, kocası zorla beraber olmak istediği zaman mecburen isteksiz bir şekilde beraber olur.

5-Kadın içinde erkek içinde dünyada alabilecekleri en güzel tat cinseliktir, cinsellik yük, işkence değil bir zevktir, bu zevki doğru alabilmek için cinsel konularda bilgilendirilmeniz gerekmektedir.Cinselliği doğru bilmek ve yaşamak birçok problemleri çözer, eşleri birbirine bağlar, mutlu eder. Cinsel hayatta mutluluğu yakalamış çiftler diğer problemleri kolay çözerler. Boşanmaların en büyük sebebi cinsel problemlerdir.

6-Porno film kültürü ile oral seksi önsevişme olarak insanlara dayatmaktalar, böyle bir önsevişme tarzı yok, bu insan tabiatına aykırı, tiksinti durumu oluşturur, mide bulandırır, zamanla insanları cinsellikten soğutur, daha uç sapkın anlayışlara yöneltir. Mesela adam eşi ile normal beraber olurken tatmin olamaz, bu sefer anal ilişkiye yönelebilir, anal ilişki bir hastalıktır, insanın arkası cinsel bölge değildir.

7-Beraber olduktan sonra insanlar birbirlerine sevgi ile bakıyorsa ve yüzleri gülüyorsa, mutlu iseler cinsellikten haz almışlardır. Beraber olduktan sonra eşler sinirli ve gergin ise orgazmı yaşayamamışlardır. 8-Cinselliği eşinizle değilde bir başkası ile yaşadınızsa hayattaki en büyük yanlışı yaptınız demektir. İlk cinselliği kimle yaşarsanız onu sever ve ona bağlanırsınız, hayat boyu unutamazsınız o kişiyi. Evlenmeden asla beraber olmayın, nişanlınız bile olsa evlenmeden beraber olmayın.

8-Cinselliği eşinizle değilde bir başkası ile yaşadınızsa hayattaki en büyük yanlışı yaptınız demektir. İlk cinselliği kimle yaşarsanız onu sever ve ona bağlanırsınız, hayat boyu unutamazsınız o kişiyi. Evlenmeden asla beraber olmayın, nişanlınız bile olsa evlenmeden beraber olmayın.

9-Cinsel birleşmenin süresi on-onbeş dakika olursa yeterlidir, bunun on dakikadan fazlası önsevişme sürmelidir. Cinsel birleşmeyi hangi pozisyonda yapacağınız sizin arzunuza kalmıştır, içinizden geldiği gibi davranın. Duygularınızın akışına bırakın kendinizi, cinsel tatmin çok önemlidir, bu tatmini yaşayan insanlar mutlu olduğu gibi çevrelerine de pozitif olurlar. Kadınlar bir iki haftada bir orgazm olsa yeterli olabilir, erkekler haftada bir kaç kez beraber olmak isteyebilirler. Canınız beraber olmak istediği zaman ertelemeyin, ne kadar çok beraber olursanız o kadar rahatlar ve mutlu olursunuz.

10-Evliliklerde bazen eskime olur insanlar birbirinden uzaklaşabilirler, monoton ve sıkıcı olmaya başlar, böyle zamanlarda hayatınıza fantaziler ile heyecan katın. Mesela eşiniz dışardan gelince yatak odasında sizi çıplak görsün, banyodan çıkınca bornuz ile yanında oturun, sonra yanında soyunup giyinmeye çalışın, bazen eşinize hayatım sütyen kopçamı takarmısın deyin, eşiniz uyurken çıplak bir şekilde gelip vücuduna temas edin bunlar erkeklerin çok hoşuna gider. Erkekler eve geldiniz, dışarda malum birçok kadın gördünüz ve sizde cinsel bir uyarılma hali oldu eşiniz mutfakta yemek yapıyor, sizin canınız beraber olmak istiyor fakat eşiniz bunu hiç farketmiyor, normaldir, kadınlar görsel olarak uyarılmadıkları için sizi anlayamazlar. Canınız beraber olmak istiyor o zaman eşinizin yanına gelin, eşinizin belini hafif okşar şekilde kavrayın, ensesine bir buse kondurun, sonra hayatın ne güzelsin, seni ne kadar özlemişim deyin, bir anda kadının beynine cinsel hormonlar hücum eder ve ondan sonra sizin ne istediğinizi anlar. Cinsellik güzel bir yemek gibidir sunumu iyi yapmak lazım, en güzel yemek bile güzel sunulmadığı zaman beğenilmez.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
7 yorum
1.049 okuma
28 Nisan, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?