Çocuk İstismarı Yapanlar Yandı

Çocuk İstismarı Yapanlar Yandı

Çocuk İstismarı Yapanlar Yandı

Son dakika haber olarak tüm haber sitelerinde yer alan bir haberi sevgili kadınlarımız ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Çocuk İstismarı Yapanlar Yandı  Gün geçmiyor ki Türkiye’mizde hemen hemen her gün çocukların istismarı ile ilgili yürek yakan haberler duyulmasın. Artık sizlere güzel bir müjdeyi vermek istiyorum sevgili melekler.

Bakanlık tarafından oluşturulan bir komisyon var ve haberin detayları şöyle…

Bakan Bozdağ, biraz önce yaptığı açıklamalarda özellikle çocuklara yönelik istismarda bulunanlara verilecek cezaların tespiti için bir komisyon oluşturduklarından bahsetti. Ve şunları söyledi. Çocuklara cinsel saldırılara ilişkin Bozdağ, “Hükümetimiz bünyesinde ilave tedbirler için 6 bakandan oluşan komisyon oluşturuldu” dedi. bu mutluluk verici haberi sizinle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bildiğiniz gibi ADANADA 3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN İSTİSMARI haberi yüreklerimizi yakmış ve bu haber için sosyal medyadaki kişiler artık bu işe karışan ve istismarda bulunan kişiler için İdam gelsin şeklinde yorumlar yapıyorlardı.

Şimdi bu mutluluk verici haberin sosyal medya ağlarında daha fazla duyulması adına sizlere bir görev düşüyor.
Paylaşın…
Belki istismarın önünü kesmek için yüreği yangın yerine dönün insanlar bu haberle umut bulurlar. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum. Bebeklerimiz, çocuklarımız bizlerin yarınları ve biz de Kolaysohbet.Net olarak bu komisyonun kurulumundan hemen sonra istismar suçunda bulunanların en büyük ceza ile cezalandırılmasını istiyoruz.

Lütfen haberimizi paylaşın. Sevgiler arkadaşlar…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
357 okuma
17 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?