Darısı Başımıza Ne zaman Başlayacak ?

Darısı Başımıza Ne zaman Başlayacak ?

Darısı Başımıza Ne zaman Başlayacak ?

Show tv ekranlarının yeni yaz dizisi Darısı Başımıza Ne zaman Başlayacak ? detayları belli olmaya başladı.

Show TV’nin yeni dizisi “Darısı Başımıza”ın oyuncu kadrosu belli oldu. Çekimlerine İzmir’de başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşıyor.

Deniz Dargı’nın senaristliğini yaptığı evlilik planları yaptığı adam tarafından aldatılan genç bir kadın ile tesadüfen karşılaşan yakışıklı bir gencin yanlış anlaşılmasıyla başlayan aşk hikayesini konu edinen Darısı Başımıza haziran ayının ortalarında ekranlara gelecek.

Show Tv ekranlarında güzel bir yaz dizisine daha imza atmak isteyen Faruk Turgut yeni bir proje için dümene geçti. Darısı Başımıza dizisinde bir çok komedi oyuncusu bir arada olacak. Daha önce Güzel Köylü ve Hanım Köylü gibi dizilerde de yapımcı olarak yer alan ünlü yapımcı bir çok oyuncu ile de Darısı Başımıza dizisi için anlaşma imzalayacak.

Dizinin yayın günü netleştiğinde ve tekrar bölümlerinin tarihleri belli olduğunda bilgilendireceğiz.

Darısı Başımıza Nerede Çekiliyo

Hasan Tolga Pulat’ın kamera arkasına geçtiği Mehmet Ozan Dolunay ve Elif Doğan’ın başrollerinde yer aldığı Darısı Başımıza isimli 2018 sezonunun yeni yaz dizisinin çekimleri başlamış bulunuyor.

Çukur dizisinden ayrılan Elif Doğan‘ı başrolde izleyeceğimiz dizisinin kadrosunda İbrahim Kendirci, Açelya Topaloğlu, Sevinç Erbulak, İlay Erkök ve Devrim Yakut gibi isimler yer alıyor.

Haziran ayının ortalarında show tv’de izleyicileriyle buluşacak olan Darısı Başımıza’nın çekimleri İzmir’de başlayıp İstanbul’da devam ediyor.

BİR TUTAM AŞK, BİR YUDUM MUTLULUK VE BOLCA KAHKAHA!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
545 okuma
23 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?