Demet Akalın Nihat Doğan’a dava açıyor.

Demet Akalın Nihat Doğan’a dava açıyor.

Nihat Doğan’ın sosyal medya üzerinden kuzenine yardım etmediği için eleştirdiği Demet Akalın Nihat Doğan’a dava açıyor.

Geçtiğimiz aylarda Demet Akalın, kanser hastası olan kuzeninin oğlu Yağız’a yardım etmediği için büyük tepki toplayarak eleştirilmişti. Yağız’ın annesi Şehbal Civeleker ise Demet Akalın’a “Servetin var bize neden yardım etmiyorsun” diyerek sitem etmişti. Bu sözlere ise Akalın, “Kime yardım edeceğimi biliyorum. Evime girip her şeyini çalan insana yardım etmem” diyerek cevap vermişti.

Bu olayların ardından Yağız Civeleker, 3 gün önce vefat etti. Yağız Civeleker’in ölümünün ardından duruma tepki gösteren Nihat Doğan sosyal medya hesabından şu sözleri paylaştı “Ota b..a sosyal medya hesaplarında timsah gözyaşı döken teyzen Demet Akalın çizmesine vermekle övündüğü 30 bin TL’yi sağlığın için harcasaydı, bugün sen de anneciğinle iftarını yapacak, karnen için gün sayacaktın. Demet Akalın’ın da çocuğu var. Rabbim onu çocuğuyla imtihan etmesin. Demet bir de acılı anneye 50 bin TL’lik dava açmış. Allah ıslah etsin seni. Mezarlıklar kendini vazgeçilmez sanan kraliçelerle dolu.”

Bu paylaşımı gören Demet Akalın, sinirlenerek sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı. “O hayatının tazminat davası ve suç duyurusunu görecek.”

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
451 okuma
22 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • cehaletin çok ama çok kötü bir olgu olmasından daha acısı varsa o da cehaletin prim yapması ve taraftar bulmasıdır. bu durumda bir göstergesidir…

  • nihat doğan’ı özgecan arslan cinayeti sonrası attığı rezil twit ile tanıyorduk.
    demet akalın isimli basit popçuyu da bugün tanımış olduk.saray soytarıları olarak kendilerine yakışanı yapmışlar.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?