Diriliş Ertuğrul 119.Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 119.Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 119.Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 119.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde kolaysohbet sitemiz de yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü 23 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Halime, Kayı Obası’nda toprağa verilmiş ve Ertuğrul bunun üzerine bir süre yalnız kalmak istemişti. Osman’a bir süt anası bulunabilmesi için civar obalara alplar gönderilmişti. Ancak uygun bir süt anası bulunamamıştı. Ertuğrul, ormanlık alanda evladını yeni kaybetmiş olan Sugay Hatun’a rastlamış ve onu Kayı Obası’na gelip Osman’ın süt anası olmaya ikna etmişti. Noyan, ilk hamlesini yapmış ve önce Ahmet’in sonra da Almıla ile birlikte Tekfur Kritos’un canını almıştı. Almıla ise tekfurun kellesini Ertuğrul’a getirmiş ve onun güvenini kazanmıştı. Bu sırada alplar da Ahmet’in cenazesini getirmiş ve herkes büyük bir şok yaşamıştı.

Halime’nin vefatının ardından aç kalan Osman, sıhhatine kavuşabilecek mi? Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul’u Ögeday’a ne amaçla elçi olarak gönderecek? Ertuğrul’u bekleyen bu çetin vazifenin sonu nereye varacak? Almıla, amacı doğrultusunda neler yapacak? Tekfur Kritos’un ardından Kayı Obası’nın başına kim musallat olacak?

Diriliş Ertuğrul 119.bölüm fragmanı yayında mı? Bamsı ölüyor mu? Kolaysohbet.net sayfamız da…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
279 okuma
21 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?