Elma Vücut Şeklindeki Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Elma Vücut Şeklindeki Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Elma Vücut Şeklindeki Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Elma vücut şeklindeki kadınların genellikle orta kısımları dolgundur.Elma Vücut Şeklindeki Kadınlar Nasıl Giyinmeli? Bu kadınların kiloları göbek ve vücudunun üst kısmında toplanmaktadır. Bu kadınlar genellikle büyük göğüslü, üst kol ve omuzları geniştir. Bacakları ise genellikle incedir hatta bazen kalem gibidir.

Elma vücut tipinde gövdenin üst bölümünü zayıf göstermeye çalışırken, bacak bölümüne dikkat çekilmesi gerekmektedir.

Üst bölümünüze büyük desenli dikkat çekici gömlek veya tişortler tercih etmeyin. Üst kısmınıza küçük, ince desenler ya da desensiz giysiler giyin. Alt kısmınıza büyük baskılı bir etek sizi harika gösterecektir.

Eğer göğüsleriniz dolgun ve bu bölgeye dikkat çekmekten rahatsızlık duymuyorsanız o zaman V yakalı gömlek veya tişörtleri tercih edebilirsiniz.

Bunun için uygun sütyen giyin. Göğüsleriniz büyük olduğu için geniş askıyı sütyenler giyin.

Elma vücudlu kadınların bacakları genellikle güzeldir. Bunun için kısa etekler giyebilirsiniz. Çalışan bir kadın iseniz o zaman ofis için en iyi etek dizin hemen üzerinde olmalıdır. Ama gece dışarıya çıkıyorsanız, eteğin boyunu biraz daha kısaltabilirsiniz.

Belden genişleyen etekler de giyebilirsiniz. Böylece bedenin altıyla üstü arasında bir denge de kurabilirsiniz.

Eğer poponuz çok düz ise o zaman arkadan cepli pantolonlar da giyebilirsiniz. Kot pantolonlarınız geniş bel olmamalı ve düşük olmalıdır. pilili kapaklı pantolon giymeyin çünkü göbek kısmını daha da kilolu gösterir.

Bacaklarını çok saran dar pantolonlar giymeyin, çünkü vücudun üst kısmını daha da büyük gösterir. Vücudunuzun iyi bölümlerini vurgularken genel görünümü de dengede tutmaya çalışın.

Uzun ceketler sizin içindir. Ceketleriniz asla bel seviyesinde bitmemelidir. Bel ve kadın bölgesini kapatması için kalça hizasında bitmelidir. Ceketlerini tek gögüslü olmaladır. Kruvaze ceket üst kısmın daha büyük görünmesine neden olur.

Elbiseleriniz bel kısmından itibaren daralması gerekir. Böylece vücudunuz daha uzun ve yalın görünür.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
320 okuma
25 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Her zaman elma vücut tipine sahip, “yanları olan”, göbeği çıkık kadınların üstlerine yapışan şeylerden uzak durmaları gerektiğini söylerim. Lateks, dar penye ve vücuda yapışan her türlü kumaş elma vücut tipi için riskli seçimlerdir. İşte bu durumda yaz günlerinde şile bezi inanılmaz şık ve güzel bir alternatif

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?