Emily Ratajkowski’den çırılçıplak poz

Emily Ratajkowski'den çırılçıplak poz

Emily Ratajkowski’den çırılçıplak poz

Podyumların başarılı modellerinden 26 yaşındaki Emily Ratajkowski’den çırılçıplak poz‘u sosyal medya hesabından paylaştı.

Emily Ratajkowski'den çırılçıplak poz

Emily Ratajkowski’den çırılçıplak poz


İşi icabı dünyanın pek çok yerine giden ve buralarda moda çekimleri gerçekleştiren Emily Ratajkowski‘nin sosyal medya hesabı belki de sırf bu yüzden çok farklı yerlerden ilginç görüntüler barındırıyor. Sosyal medya hesabını faal olarak kullanan Emily bir süredir hesabından farklı modacıların bikinilerini tanıtıyordu. Birbirinden seksi bikinilerle objektif karşısına geçen ve poz veren Emily son yaptığı paylaşımla ‘Sonunda bu da oldu’ dedirtti. Geride bıraktığımız cumartesi günü yine bir çekim için gittiği Nikaragua’dan bir fotoğraf paylaşan Emily’in tamamen çıplak olması dikkat çekti. Çok sayıda beğeni alan bu fotoğrafa gelen yorumlar git gide cesaret dozu artan karelerden sonra bu tarz bir paylaşımın takipçilerini şaşırtmadığını gösterdi.

Emily Ratajkowski'den çırılçıplak poz

Emily Ratajkowski’den çırılçıplak poz

Emily Ratajkowski Kimdir?

Emily Ratajkowski,İngiliz ve Amerikan melezi bir oyuncu modeldir. 7 Haziran 1991’de,Westminster-Londra/İngiltere’de dünyaya gelmiştir. Polonya asıllı baba ve İsrail asıllı annenin kızıdır. Annesinin adı Kathleen Balgley akademisyen ,babası ise John Ratajkowski ressam öğretmenliği mesleklerini icra etmektedir. Emily Ratajkowski 5 yaşındayken,ailesi ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki Encinitas kentine yerleşmişlerdir.

Doğum tarihi: 7 Haziran 1991
Doğum yeri: Westminster-Londra/İngiltere
Boyu: 1.71
Ailesi: John David “J. D.” Ratajkowski, Kathleen Balgley
Mesleği: Oyuncu ve Manken
Aktif Yılları: 2004’den bu yana
Resmi Web sitesi: emrata.com

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
312 okuma
25 Nisan, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?