Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

1: İlk Yaklaşım

İlişkiye başlamadan önce partnerinden hazırlanmalarını istemeleri onları seyretmeleri kadının başlamadan yıkılmasına sebep olan durumlardan birisidir. Erkeğe orda düşen görev ise Partnerini kendi elleriyle hazırlamak üzerini incitmeden Ayıplamadan utandırmadan Güzel sözler Edererek Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.çıkarmak veya çıkarmasına yardımcı olmak.Partnerinizin kıyafetini cıkarırken küçük buseler ile ilişkiye hazırlayabilirsiniz de.

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

2: Aceleci Tavırlar

İlişkiye başlarken partnerinin istekleri doğrultusunda değilde fazlasıyla aceleci bir tavırla bir an evvel amacına ulaşma odak noktaya temas etme çabasında olmaları büyük bir hata.Kadınlar için orgazm neredeyse bir saat ila birkaç dakika arasında bir sürebilir. Ancak seks sırasında hissettiklerine bağlı olarak aceleci davranabilir veya partnerinin aceleci tavırları onu uzun bir orgazm yaşamasından alı koyabilir.

3: Beden Dili

İlişki Esnasında Göz teması ufak dokunuşlar özgürce hareket edebilmenin verdiği rahatlıkla el dil dudak temasları sağlamak yerine direk Cinsel organ temasını tercih etmeleri.Partnerinizin sıcaklığını hissedecek hem de birbirinizin erojen bölgelerini keşfetmiş olacaksınız. Birbirinize dokunmaya parmak uçlarınızla ve avuç içlerinizle dokunarak başlayabilirsiniz.

Erkekler de  Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

4: Partnerinin bedenini tanımamaları

Söz konusu şudur ki Biz İnsanlar Sadece Cinsel birliktelikle Zevk almayız. Bunun bir çok yolu yöntemi vardır. Örneğin Boyun, Kulak memesi, Göbek Ve Gögüs uçları Gibi. Kritik noktalarla nezaman nasıl temas edecegini Bilmemeleri Ve hatta çogukez bu duyguyu partnerine yaşatmamış olmaları başlı başına bir yanlış.Partnerinize masaj yaparak ilişkiye hazırlayabilirsiniz, aynı zamanda da ona sıcaklığınızı hissettirerek cinsel birlikteliğe hazır hale getirebilirsiniz.

5: Duygusal bağ

Hepimizin bildiği üzere kadınlar Güzel söz ister gülümseme ister Dürüstlük ister. işte bu isteklerini o özel anda partnerlerine yaşatmamaları ilişkinin sıkıcı ve sıradan olmasını sağlar ve buda erkeklerin yaptığı yanlışlar arasında yer almaktadır.Kadınlar, orgazm yaşarken, fiziksel bağlantılardan daha fazlasına ihtiyaç duyuyor olabilir. Samimiyetle bütünleşen bir cinsel ilişkide daha fazla cinsel doyuma ulaşacaklardır.

6: Pozisyon Değişiklikleri

İlişkiye girmenin birçok yolu vardır. Kimisi altta sever kimisi üstte kimisi ayakta vs vs vs. bu Birçok değişkenlik gösterebilir. Fakat Araştırmalara Göre Erkeklerin parnerine sorma zahmetinde bulunmadan onların isteklerini dinlemeden kendi istekleri dogrultusunda kendi seçtikleri pozisyonlarda kadınları erkeklerden uzaklaştırmaktadır.Sıcak suyun altında birlikte gevşemek, aynı zamanda günün stres ve gerilimini üstünüzden atmak müthiş bir fikir. :d

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

7: Sonuç odaklı olmak

Kadınların ilişki anlayışı ile erkeklerin Sergilediği tavır bir türlü bağnaşmamaktadır. Erkeklerin cinsellik anlayışı sadece gol atmak oldugu sürece kadınları mutlu edemezler ve ilişkinin Sürekliligini kazanamazlar. Ön sevişme diye adlandırdığımız kısım genel olarak günümüzün cinsel yaşantısından kaldırılmış durumda. Buda kadınları mutsuz etmenin yolu.Dokunmaktan ve dokunulmaktan çekinmeyin. İşin özü dokunmak. Kendinizi dokunulmanın, sevmenin ve sevilmenin kollarına bırakın. Sürekli dokunarak birbirinizi uyarın.

8: Erken Boşalma

Günümüz erkekleri ortalama maksimum 5 ila 10 dakikalık birlikteliğe İlişki derler ve bunu kasıla kasıla anlatırlar arkadaş ortamlarında. Oysaki kadınların minimum süresi 10 ila 15 dakikadır. Ben golümü atarım onun bitip bitmemesi onun sorunu Düşüncesi yokmu.. Tam bir Fiyasko. Sev okşa Güzel şeyler Söyle dokunman gereken noktalara dokun ki kadıncazda birşeyler anlayabilsin.Erkekler de ben boşalayım da karşı taraf ne olursa olsun düşüncesı var erken boşalma sorunu yüzünden kadınlar daha gergin bir havaya bürünecektir.Fakat orgazma birlikte ulaşılamaz, kadın erkekten daha geç ulaşırsa, erkek eşini iyice okşamalıdır. Bununla birlikte çoğunlukla erkeğin bu çabası çok geç kalmış olacağı için, her iki eş de aynı anda orgazma varmaya gayret etmelidir.

9: İlişki Sonrası yapılması gerekenler

İlişki bittiğinde Yangından mal kaçırırcasına partnerinden uzaklaşan, sırtını dönüp yatan erkekler yokmu :/ ah onlar varya.. olması gereken partnerine sarılmak birşeyler mırıldanmak sevgisini mutlulugunu göstermekken Sırtlarını dönüp yatmaları veya yataktan kalkıp gitmeleri 10 üzerinden Sıfır puan vermektedir.Erkek, eşini, tatlı minnet ve sevgi sözleriyle hoş bir mutluluk atmosferine sürüklemeli. Bu sırada eşinin dudaklarından, gözlerinden, boynundan ve göğüslerinden öperse. Buna karşılık olarak da, kadın süregelen orgazm durumunda, kocasına minnet ve mutluluk duyguları ile sarılır.

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

Erkekler de Cinsel Hayatı Olumsuz Etkileyen 10 Yanlış.

10: Son Sözü Siz değerli okuyucularıma bırakıyorum. Düşüncenizi veya eksiklerimizi yorumda 10. şık olarak belirtmenizi istiyorum. Daha Güzel ve daha Biliçli birliktelikler için hepimizin birbirinin fikirlerine ihtiyacı vardır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
433 okuma
26 Nisan, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • 10: Suçu Hep Erkeklerde Aramamak lazım Değilmi.. 🙂 Kadınların En Büyük hatalarına Deyinecek olursak kendi Vücutlarından utanmaları Ve ilişki esnasında dokunma, Bakma, Görme, Öpme Vs vs. Müsait değilim, Orası müsait Değil, Veya Henüz bakımlarımı yapamadım kusura bakma Gibi Tavırlar Sergilemeleri Erkekleri Tamamen o anki istek ve Arzudan uzaklaştırmaktadır.
    Ama Şunuda Söylemek isterim paylaşım Güzel olmuş. Bizlerde Eksikliklerimizi Fark edip daha Dikkatli olacagız bu yazıdan sonra. 🙂

  • […] Bu kadar kas harekete geçince tabii vücuttaki fazla kalorinin yakılması için doğal bir ortam meydana geliyor. Bir saat öpüşen biri tam 500 kalori yakıyor. Bir saat de öpüşülür mü? demeyin ve sizde deneyin. Öpüşme sırasında organizma da canlanıyor. […]

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?