Etiket Lekesi Nasıl Çıkar?

barkod izini temizleme, beyaz eşyadan etiket izi çıkarmak, etiket izlerini temizleme, mobilyadan etiket izi çıkarmak, mutfak eşyalarındaki etiket izleri nasıl çıkar

Etiket Lekesi Nasıl Çıkar?

Fiyat etiketini kaldırdınız ve altında çok yapışkan bir leke oluştu. Bu lekelere zaman ile havadaki toz ve pislikler yapışarak siyah ve çirkin bir görüntü oluşturdu. Etiket Lekesi Nasıl Çıkar? Sorun değil çok basit bir yöntem ile bu tarz lekeler oluşmadan iz bırakmadan kurtulabilirsiniz.

Fiyat Etiketi Nasıl Iz Bırakmadan Çıkarılır?

Fiyat etiketlerini çıkarmadan önce evde kullandığımız yemeklik yağ kullanınız. Etiketin üzerine süreceğimiz az miktarda yemeklik yağ ile etiketi yumuşatın. Az bekledikten sonra etiketi yavaşça çekin kendi kendine çıkacaktır.

Etiket Lekesi Nasıl Çıkar?

Etiketin altından çıkan yapışkan bölgeyi bir buz parçasını sürerek dondurun. Etiket lekesinde oluşmuş olan fazla kalıntıları kaşık veya ona benzer aletler ile yavaş ve dikkatli kazıyın.
Etikette oluşan yapışkan siyah lekeler çıkana kadar dondurma ve kazıma işlemine devam edin.
Sıvı deterjan ile lekeli bölgeyi ovuşturun ve iyice içine girmesini bekleyin. Leke çıktıysa iyice durulayın.

Sizinde varsa bildiğiniz yöntemler lütfen yorum bölümden bizler ile paylaşınız.

wWw.Kolaysohbet.Net

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
486 okuma
6 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Zihinsel sağlık

    Online Chat: Akıl sağlığı denge ve psişik, duygusal ve sosyal refah durumudur; kişinin yeteneklerinin farkında olduğu ve normal yaşam talepleriyle baş edebileceği ve toplum için verimli olabileceği bir durumdur. Bir kişinin duygu, his, tutum ve davranışlarını ve bunların toplumsal ilişkilerini ifade eder. Zihinsel sağlığı etkileyen hastalıklar çeşitlidir ve sebepleri de çeşitlidir.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?