Evlilik teklifi almak için 3 öneri

Evlilik teklifi almak için 3 öneri

Evlilik teklifi almak için 3 öneri

Her genç kız gelinlik giyme ve evlenme hayali kurar. Bu hayali gerçekleştireceği kişinin hayatına girerek onu etkilemesini bekler.Evlilik teklifi almak için 3 öneri bulunmaktadır.

Birinci öneri
Sihirli cümleyi duymak için konuyu evliliğe getiren cümleler kullanılmalarıdır. Bu cümleler arasında “Ne kadar güzel bir düğün değil mi sevgilim?” doğru bir tercihtir. Bu her zaman etkili bir çıkış noktası olarak karşınıza çıkar. Çünkü erkekler ne kadar aşık olsalar da evlenmek ve bir sorumluluk altına girmekten korkarlar. Bu yüzden erkeklere bu güveni vermek gerekir. Evlenmek isteyen bayanların bunu yumuşak bir biçimde hissettirmeleri ve sonuca yavaş ama emin adımlarla gitmeleri gerekir. Özellikle bu konuda romantik filmler izlerken konuya girilebilir. Yeni evlenen çift arkadaşlarınızın evlerini ziyarete giderek mutluluklarını sevgilinize gösterebilirsiniz.

ikincisi öneri
Fikrinizi destekleyen biri ile iletişime geçmenizdir. Bu kişi partnerinizin de saygı duyduğu bir büyük olabilir. Sevgilinizin değer verdiği arkadaşlarına kendinizi sevdirmeniz işlerinizin daha kolay ilerlemesini sağlar. İnsanlar kararsız kaldıklarında arkadaşlarına danışmayı tercih ederler. Özellikle erkeklere özgürlüklerinin kısıtlanmayacağını hatta hayatlarının eskisinden daha eğlenceli olacağını kanıtlamak için farklı programlar düzenleyebilirsiniz. Durum örneklendirilirse; maç akşamı sevgilinizi ve arkadaşlarınızı evinize davet ederek iyi vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Sevgiliniz arkadaşları ile buluşmak isterlerse de buna kesinlikle karşı çıkmamanız hatta gitmesi için desteklemeniz evliliğe giden yolda size doğru adımı attıracaktır.

üçüncü öneri
Bakıldığında sevgilinizden yardım istemeyi denemek gelir. Bu yardım sonrası ona kahraman muamelesi yapın. Erkekler kahraman olmak için yaratıldıklarından dolayı övgülerle yumuşak bir hamura dönüşebilirler. Evlilik yolunda emin adımlarla ilerlemenin dördüncü yolu ise sevgilinize bir hayatı maddi ve manevi olarak paylaşmak istediğinizi belli etmektir. Çünkü erkekler bayanların kendilerini altın tavuk gibi görmelerini istemezler. Bu yüzden hayatı birlikte göğüslemenin güzel olacağı ve birlikte iyi bir ekip olacağınızı hissettirebilirsiniz. Erkekleri bu konuda ikna etmek oldukça kolaydır.

Evlilik ve evlilik kararı son derece ciddiye alınması gereken ve üzerinde iyi düşünülmesi gereken bir konudur. Günümüzde boşanma oranları sürekli artmakta ve mutsuz evlilikler sonucunda yaşanan pek çok istenmeyen olay ortaya çıkmaktadır. Evlilik teklifi almak için biraz beklemek belki de en doğru seçenektir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
492 okuma
6 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Geçen gün arkadaşlarımdan biri 2.5 haftalık sevgilisinden evlenme teklifi aldığını ve iki güne nişanlanacağını söyledi.baya düşündüm 5 yıllık ilişkimde nerelere gelmiştik biz.arkadaşıma çok erken değil mi diye sordum ama içimden benim için çok mu geç bir yere gitmiyor mu diye sorgulamadım değil.arkadaşım önemli olan zaman değil match olayı dedi.evet 5 yılda evlenme teklifi almadım daha ama her şey bu mudur?sen evlenme teklifi aldın diye hemen çok uyumlu bi çift mi oldun umarım 2 aya da boşanmış diye duymam.diyeceğim şu ki gaza gelmeyelim

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?