Fazilet Hanım Ve Kızları 49.Bölüm Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 49.Bölüm Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 49.Bölüm Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 49.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin yeni bölümü 2 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Fazilet Hanım Ve Kızları bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hazan ve Yağız için yolun sonu…

Sinan’ın acımasız planı Yağız için sarsıcı bir sınava dönüşürken, Yağız’ı korumak için doğru zamanda doğru hamleyi yapmak zorunda olan Hazan’ın sınavı daha ağır olur.

Yağız tüm fırtınayı tek başına göğüslemeye kararlıyken Hazan onu yalnız bırakmamak için elinden geleni yapar. Diğer yanda, Kudret Fazilet’in peşindeyken Gökhan’ın dikkati ise artık Kudret’in üzerindedir.

Selin’in bitmek bilmeyen nefreti Ece için kabusa dönüşürken, Fazilet kızlarına verdiği zararla artık yüzleşmek zorundadır. Fazilet’in hatalarıyla yüzleşmesi, Yağız’ı hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakır.

Dipnot: Senaryosu çok kötü ama oyuncuları güzel(erkek olanlar) olan dizilerden sadece birisi, ben inanıyorum bir gün senaryo yazmayı bizim senaristlerimiz de öğrenecek ya da bilmiyorum belki onlar da lotr gibi süper bi’ kurgu oluşturabiliyorlardır ama henüz izleyicimiz ona hazır değildir olamaz mı, olabilir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
585 okuma
30 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Çağlar ertuğrul için izlediğim ve senaristi yüzünden kendi sonunu getirmiş dizi.
    bariz bir durum var, deniz-çağlar ikilisi sevildi. ne derler, ekran elektriği mi tuttu artık her neyse. ama bu dizinin senaristi ısrarla bu ikiliyi bir araya getirmedi, aksine izleyicisiyle inatlaşır gibi sahnelerini azalttı. sinan karakterindeki ısrar ve aslında kimsenin umurunda bile olmayan, çoğu yan karakterin, diretilerek izletilmesi artık resmen “yeter bee!” dedirtti. ben öyle dedim açıkçası.
    bu arada dizi dramın dibine vurdu. senarist artık, gerilim filmi fantezilerini falan uygulamaya başlamıştı zaten. örnek, mezarlık sahnesi ve bu hafta izlediğimiz hamile kadına işkence sahneleri vs.
    işin özü bitmesi çağlarcığım için en hayırlısı oldu. daha önü açık, daha akla mantığa yatkın bir dizide, başrol olarak görmek isteriz kendisini. özletme kendini, 🙁

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?