Gerçek Aşkla Sevmek

Gerçek Aşkla Sevmek

Gerçek Aşkla Sevmek bambaşka bir duygu ve yaşanılması gerekir. Kolaysohbet.net ailesi içerisinde mobil sohbet yapabilmekle başlayan bu gayret, zamanla içinde yaşadıkça güzel anılar bırakan bir sevda masalına dönüşebilir.

Sohbet odaları içerisinde yalansız, dolansız, riyalardan uzak bir aşkı yaşamayı kim istemez ki? Bir sohbet sitesi içinde reelden uzak stres atalım derken, neler yaşamıyoruz ki?

Bazen akıl almaz bir şekilde, aşka yelken açarız uzak ufuklara inat. Durup dinlenmek bilmeyen aşk ateşi ile yanar kavruluruz adeta.

Bu belki de içimizde eksik olanlar ya da eksik olduğunu hissettiğimiz şeyler. Kaderden kaçış, olmayana inanış veya yapabileceklerimizi sınırlandırarak gerçekten uzaklaşmak.

Ama her şeyin bir başlangıcı var diyebiliyorsak eğer, bizim de bir yeniden başlangıcımız neden olmasın ki? Niye bu mutluluk sarmalı içerisinde biz olmayalım dersiniz?

O zaman hemen ve acele bir durumda kendimize gelelim ve düşünelim. Gerçek aşkla sevmek bize de nasip olur mu acaba? Şimdi bu aşkın bizde yaratabileceği değişikliğe göz atalım isterseniz?

Gerçek Aşkla Sevmek

Gerçek aşkla sevmek mevzusu, çok derin bir konu. Karşınızda bu aşkın faillerinden birisi var, yani sevdiğiniz insan.

Dokunsanız ne der, bakarsanız ne düşünür, çok severseniz değer mi? İşte bu sorularla karışık ruh halinize de anlam veremiyorsunuz bazen.

Sevmenin azı çoğu olur elbette. Ya çok sever deli olursunuz ya da az sever mutsuz olursunuz. Bu seçenek de var insan hayatında.

İlişkilerde çok sevmek de yetmeyebiliyor bazen. Hatta çok sevenlerin bıktırdıkları da görülür genellikle.

Her şeyin azı yarar, çoğu zarar felsefesinden hareketle ilerlemek de mümkün. Aslında o çok anlam kattığınız sevgiliniz acaba sizi gerçekten çok sevebilecek mi?

Ya da çok severken aldanacak ve perişan olacak mısınız?

Gerçek Aşk Nasıl?

Gerçek aşk aslında çok göreceli ve sınırsız olmalı. Bir kere sevince unutmamalıdır insan sevdiğini.

Zaman geçse de üstünden, asla eskimiş bir aşk deyip de bir kenara koyulmamalıdır. Manası olmalıdır gerçekten sevdiğiniz insanın.

Çünkü her insan hayatında gerçekten tek bir defa aşık olur.

Siz de aşkınızı yaşamak için geç kalmadınız.

Mobil sohbet sitemizde her aşka kucak açabilirsiniz. Yeter ki gerçek aşk olsun adı.

Saygılarımızla. Esen kalın.

Www.KolaySohbet.Net

Yazar : SubaT

14.05.2018

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
181 okuma
15 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?