Göğüs Sarkması Nasıl Engellenir?

Göğüs Sarkması Nasıl Engellenir?

Göğüs Sarkması Nasıl Engellenir?

Özellikle hoplayıp zıplarken ya da spor yaparken mutlak suretle sutyen kullanın. Çünkü sutyen kullanmak demek göğüslerin kendi ağırlıkları nedeni ile derinin elastikiyetinin kaybolmaması demektir.

Özellikle hamamda ya da saunada ya da sıcak su ile banyo yapmayın. Eğer sürekli cildinizi keseliyor ya da peeling yapıyorsanız bu uygulamaları sert bir şekilde değil yumuşak hareketler ile uygulayın.

Kesinlikle göğüslere direk olara güneş ışığını nüfuz ettirmeyin. Dekolte giydiğiniz zaman mutlaka güneş koruyucu bir krem kullanın.

Göğüsleri desteklemek ve dirilik kazandırmak için mutlaka tazyikli soğuk su masajı uygulayın. Bunun için duştan hemen çıkmayın, duşun sonunda en az 3 dakika boyunca dairesel hareketler ile ve dayanabileceğiniz kadar soğuk suyu göğüslerine tutun.

Sıkılaştırıcı ile göğüs derisini nemlendiren bakım ürünlerini mutlaka 25 ila 28 yaşlarından başlayarak sürekli olarak kullanın.

Göğüslerinize bakım uygulamak için gebeliği ya da gebelik sonrası sarkma ya da çatlamaların oluşmasını kesinlikle beklemeyin.

Banyo ya da duş sonrasında mutlaka dirilik veren krem ya da tonikleri uygulayın.

Bol bol spor yapın. Bilhassa üst kol, omuz ve sırt odaklı spor hareketlerine önem verin.

Diyet yaparken göğüslerinizin hacmine dikkat edin.

Cam silin, halı silin, yüzün ya da barfiks hareketleri yapın.

Bakım kremleri ya da spor hareketlerini düzenli bir şekilde yapmadığınız takdirde göğüs bakımında kalıcı sonuçlara ulaşamayacağınızı unutmayın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
479 okuma
1 Haziran, 2018

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

 • SEVGI_DUVARI

  Online Sohbet sırasında yalnızca Sohbet Chat yazılı iletişim kurar. Sohbet protokol IRC tanıtıldı. Şu anda, teknoloji gelişmiş ve ayrıca Yazılı Online Sohbet veya Chat Sohbet bulabilirsiniz.

  Online Chat insanlar için bir ihtiyaç haline gelmiş durumda, insanlar internete girmek için evlerine, iş yerlerine yada internet kafelere kısacası bilgisayarlı ortamlara gitmek zorunda kalıyorlar.

   Bizler sizleri düşündük ve dilediğiniz her yerden Sohbet etmenizi sağlamak amacı ile Online Chat Mobil uygulamamızı aktif hale getirdik.

  Internet üzerinde iki kişi arasında kısa ve hızlı iletişim Online Chat olarak bilinir. Görüşme ağ üzerinden özel iletişim programı yardımı ile gerçekleşir.

  Online Chat , insanların sohbet edebileceği, benzersiz birçok kişiyle tanıştığınız serin bir yerdir! Çok farklı insanlarla tanıştım ve her biri ile iletişim kuruyorum! Evet, bekar Online sohbete girmekten hoşlanıyorum, ama aynı zamanda Çevrimiçi irc sohbetlerine girmeyi de seviyorum.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?