İdo Tatlıses Sen Şarkı Sözleri

İdo Tatlıses Sen Şarkı Sözleri

İdo Tatlıses Sen Şarkı Sözleri

İdo Tatlıses yepyeni şarkıları arasına “Sen” şarkısını ekledi. Son zamanların en sevilen isimleri arasında yer alan İdo Tatlıses 2018 şarkıları arasına bir yenisini daha ekledi.İşte merakla beklenen İdo Tatlıses Sen Şarkı Sözleri ve şarkının dinleme bağlantıları;

Of Yine Bir Akşamüstü Geldin Aklıma
Güneşin Batışıyla Ne Alaka
Sanırım Içimde Birikmişler Var
Baksana Salmışsın Gururu Sokaklara

Sen
Hatalarını Hep Örtbas Eden Sen
Kendine Bile Güvenemeyen Sen
Herkesi Kendi Gibi Gören, Haklı Herkes Haklı

Sen
Sana Sallayan Herkes Haklı
Ama En Ağırı Bende Saklı
Bekle Hepsini Görücem, Çok Kahredicem

İdo Tatlıses kategorisinde 3 ay önce, 7 Şubat 2018 tarihinde yayınlandı.
İbrahim Tatlıses‘in oğlu yakışıklı sanatçı İdo Tatlıses uzun bir aradan sonra suskunluğunu bozarak müzik dünyasında yine dillerde düşmeyecek bir eser ortaya çıkarmış.

Genç kızların sevgili İdo Tatlıses instagram hesabından paylaştığı bu şarkısı şimdiden takipçelerinin büyük ilgisine şahitlik etti.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
451 okuma
21 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • bu arkadaş ve bununla beraber; buse terim, oğulcan engin, melisa can. hiç ama hiç sevmiyorum arkadaş bu 4 lüyü. adeta bir mahsun ibo izzet alişan özcan kombinasyonu. yani çocuklar duymasındaki havuç’u bile bunlardan daha çok seviyorum.

  • gazetelerde, televizyonlarda kendisine her denk geldiğimde sinirlerimi zıplatan şahsiyetlerden biri…kıroyum ama para bende modelleri arasında…paris hilton’un erkek modeli diycem, ama en azından diğerine bi şekilde bakılabiliyor, bunda o da mümkün diil ki. :)))

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?