İnternette Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnternette Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnternette Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnsanların giderek bolluğa ermesinden internet üzerinden websitelere girilerek yapılan alışverişlerin sayısı da süratle artıyor.İnternette Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Bir ürünü satın alabilmek için beğenmeniz yeterli. Ödemenizi yapıp anlık olarak ürün sizin olabilir. Tabi ürünün elinize ulaşması için 1-2 gün beklemeniz gerekiyor. Eğer İstanbul, Ankara gibi merkezi konumlarda iseniz muhtemelen ürün 24 saat dolmadan kargo tarafından eviniz getirilecektir.

Online alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz.

Alışveriş yapmak nedense çok kolay gibi gözüküyor. Fakat herkesin aklında olan büyük soru online alışveriş güvenilir mi? Neredeyse insanların çoğunun aklını acaba ürün defolu gelir mi? Resimdekinin aynısı mı gelecek? Ya paramı alıp da ürünü göndermezseler? Gibi sorular kemiriyor. Hiç de haksız sayılmazlar. Bir bedel ödüyorsunuz ve ürününde görüp de istediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz. Tabi en doğal hakkınız bu. Eğer aşağıda belirttiğimiz kulları ve önerileri alışverişlerinizde göz ardı etmez iseniz büyük ihtimalle sorun yaşamayacaksınız. Ancak bizlerin naçizane tavsiyesi Gittigidiyor gibi büyük ve güven veren sitelerden satın alışlar yapmanızdır. Alışverişlerinizde özgürce kullanabileceğiniz gittigidiyor indirim kodu da bulabilirsiniz. Şimdi birkaç husus belirtelim.

1-) Site için kullanıcı yorumları ve genel olarak şikayet edilen konuları ister net üzerinden isterse arkadaşlarınızdan araştırabilirsiniz. Bu sizin için daha güvenilir yerlerden alışveriş yapmaya sürükleyecektir.
2-) Kredi kartı bilgilerinizi vermeye çekiniyorsanız eğer, içinizde acaba tüm paramı çekipde beni mağdur ederler mi? Korkusu varsa yılın teknolojisi sanal kart özelliğini kullanabilirsiniz. Sanal kart oluşturup sepet tutarınız kadar bakiye yükledikten sonra o kısıtlı bilgileri girip ödemenizi yapabilirsiniz. Ardından güvenle sanal kartınızı iptal edebilirsiniz.
Daha fazlası için istek yapabilir yorum iletebilirsiniz. Bol indirimli alışverişler sizi bekliyor.

www.Kolaysohbet.Net

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
457 okuma
1 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Genelde erkeklere hitap etse gerek. ne de olsa baylar için alışveriş sadece amaç, internetse bunu gerçekleştireblecekleri araçtır. tamam birazda tembel işi işte.

    kadınlara göre ise alışveriş yapmak amaç değil araç olsa gerek ve haliyle aynı zevki vermeyebilir.

  • Aldığınız gözlüğün mukavva gelmesi ile sonuçlanabilecek kadar saçma olabiliyor bazen internetten alisveris 🙂

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?