İstanbullu Gelin 52.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 52.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 52.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 52.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 1 Haziran Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İstanbullu Gelin 52.Bölüm Fragmanı bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Boranlar’ı düğün heyecanı sarıyor!

Süreyya, Gözde’ye varlığının onların ilişkisi üzerinde bir etkisini olmayacağını söyler. Fakat Faruk’u affetmesi bu durumu sindirmesi kolay olmayacaktır. Adem’in hızla harekete geçmesi ile Gözde’nin şirketi ile anlaşma imzalanır. Fikret bu sayede Gözde ile Faruk arasındaki ilişkiyi öğrenir. Faruk’un da hata yapabilmesi içten içe hoşuna gitmiştir. Siren ise Boğaç’ın onu dolandırmak istediğini anlar ve evliliğini bitirme kararı alır. Osman düğün hazırlıkları sırasında kendisine yer bulamadığı için zaman zaman boğulmaktadır. Nikah günü geldiğinde ise beklenmeyen bir karar ile herkes şaşkın kalacaktır.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
419 okuma
31 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Bu dizide iki karakter aşk yaşasaydı baya şaşırtıcı olurdu….

    1. senaryo ….. sahnede izlerken özcan kıza göz koysaydı ama süreyya gözlüklü kardeşe aşık olsaydı, onu kolundan tutup konağa getiren ve en cesur hamleyi yapan o oğlan olsaydı derdim ki yuhhhh. senaristlerimizin kafa açılmış, braaavooo

    2. senaryo…… özcan, hanım ağanın oğlu değil, rakibi bi işadamı olsaydı…. süreyya onun kızı olup konağa gelin gelseydi…. ve hanım ağa özcana aşık olup aralarında şaşırtıcı bir aşk doğsaydı….özcanla annenin sarılma sahnesini izlerken ohaaa bunlar çok iyi sevdalı olurmuş dedim.

    yani nolur sanki arada alışık olmadığımız şaşırtmacalar yapsanız….

  • Beğenerek izledigim dizilerden biri akşami sabirsizlikla bekliyorum.

  • Hem özcan ve asli envere laf yok ikiside cok güzel oynuyolar ve yakişmişlar <3

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?