Kadının Kalbine Giden Yol

Kadının Kalbine Giden Yol

Kadının Kalbine Giden Yol

Bu yazı kadınları etkileme taktikleri ile ilgili bir yazı değildir. Gerçekten Ama tam da kadınları etkileyecek bir yönteme parmak basmaktadır! Kadının Kalbine Giden Yol

Bugüne kadar erkeğin kalbine gider yol midesinden geçer sözünü binlerce binlerce kez duymuşsunuzdur. Ama inanır mısınız kadınlar da yemek yemeği çok seviyor! Hele ki sevgililerinin elinden çıktıysa. Yoksa siz o ünlü bisküvi reklamındaki erkeklerin sadece yakışıklı oldukları için mi bu kadar ilgi çektiğini zannediyordunuz. Evet şimdi yukarıda Allah var bir Biscolata erkeği kolay yetişmiyor. Ama o prodüksiyon! O adamlar ekran için eğitimli ve hangi kılığa girseler ilgi çekecekler zaten. Şimdi o erkekleri unutun ve mutfak önlüğünü bir de kendi boynunuzdan geçirmeyi deneyin. Korkmayın!

Kadınlar üniformalara aşık olurlar genellikle. Mutfak önlükleri de aslında bir çeşit üniforma gibi algılanmaya başladı. O önlüğü takın ve kadının kalbine giden yolda kocaman bir köprü kurun. Bunu ister tuzlu yapın ister tatlı size kalmış.

Çevremizde mutfağa meraklı pek çok erkek olduğunu görüyoruz. Ama yemek ve mutfakla ilgileri daha çok dışarıda yemek üzerine. Evet dışarıda da yiyin ve kız arkadaşınızı yemeğe götürün ama emin olun sizin yaptığınız bir makarnayı yemek kadar etkili olmayacaktır.
Şimdi “yumurta bile kıramam ne mutfağı” diyen erkeklerin sesine kulak veriyoruz. Tamam bugüne kadar yumurta bile kırmadınız, pizza kuryesiyle kanka olma seviyesine ulaştınız, Evinizde bir mutfak var ama o tezgahla hiç tanışmamış bile olabilirsiniz. Bu sizi korkutmasın. Şehrin her yerinde bir sürü mutfak okulunda inanılmaz workshop’lar gerçekleştiriliyor. Ev yapımı makarnadan un helvasın dan, artisan ekmekten ravioli’ye kadar çok geniş bir seçeneğe sahipsiniz. Orada iki saatte öğreneceğiniz püf noktaları ve tekniklerle bir anda kendinizi bıçak sırtıyla sarımsak soyarken bulabilirsiniz. Hem de çok zevkli.

Kadının kalbine giden yol diyorduk değil mi? Evde küçük bir hamur açarak yapacağınız el yapımı bir makarna, basit malzemelerle hazırlayacağınız bir ekmek, restoranların gözdesi bir tavuk sarma ya da aklınıza ne gelirse. Bizden söylemesi, o önlüğü boynunuzdan geçirmeyi bir deneyin ve olacakların akışına bırakın kendinizi.

Kesinlikle pişman ettirmeyeceğini garanti ediyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
189 okuma
25 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • kesinlikle iyi konusmasini ve dinlemesini bilmekten gecer.
    dikkat ettigim kadariyla yerinde iltifat etmek ve her ne olursa olsun destek vermek cok onemli. haksiz da olsa hatasini duzgun bir sekilde dile getirmek lazim. ıcerde biriktirip biriktirip farkli konulara su yol hava olarak geri dondurmemek lazim. sonucu hic ic acici olmuyor.Dinlemesini bilmekten kastim, sadece dinlemek degil anlamak da onemli. sadece dinlemeyi sigir da yapar, karsinizdakini anlayip ona gore davranmak onemli olan olay. yoksa karsinizdaki kizi dinleyip gene ayni hatalari tekrar ederseniz sonuc hic de ic acici olmuyor.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?