Kanatsız Kuşlar’ın final haberi

Kanatsız Kuşlar’ın final haberi

Kanatsız Kuşlar’ın final haberi

atv’nin iddialı dizisi Kanatsız Kuşlar’ın final haberi 46. bölümde final yapıyor!

Başrollerinde Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar ve Ahmet Varlı’nın yer aldığı atv ekranlarında izleyici ile buluşan Kanatsız Kuşlar dizisi 46. bölümle birlikte izleyicilere veda edecek.

Dizinin sıkı fanları final haberinden hiç memnun değil. Sosyal medyada yorumlarda bulunan izleyiciler, “Hayır, olamaz, yapmayın” gibi sözlerle durumu protesto ediyor.

Diziyi efsane olarak nitelendiren kimi izleyiciler, atv’ye tepkilerini dile getiriyorlar.

Dizide Zeynep ve Onur’un düğününü görmeyi umduğunu belirten bir izleyici hayal kırıklığını sosyal medyada ifade etmekte.

Bir başka izleyici ise, “Neden hep iyi diziler final yapar ve kötüler devam eder” diyerek durumu sorguluyor.

Dizinin hikayesinin henüz final yapacak durumda olmadığı eleştirisini yapan bir izleyicinin şu mesajı dikkat çekici: “Arkadaşlar ben anlamıyorum. Bu nasıl senarist, önce ayırdı sonra Nefise’yi ölümden döndürdü, şimdi final mi olacak? Bu dizi böyle bitemez. Dizinin içine ettiler, yeter artık sesimizi duyun. Kanatsız Kuşlar final yaparsa bir daha da atv’yi izlemem.”

24 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan 46. final bölümü fragmanı yayınlandı

Kanatsız Kuşlar neden final yapıyor?

Kanatsız Kuşlar dizisinin neden final yapacağına net bilgiler olmamasına rağmen, yayınlandığı gün olan perşembe akşamlarının oldukça iddialı dizilere ev sahipliği yapması ve Kanatsız Kuşlar’ı reytinglerde aşağıya çekmesi final kararını etkileyen durumlardan birisi olabilir gibi görünüyor…

Kanatsız Kuşlar ne zaman final yapacak?

Dizinin final tarihine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı fakat yeni sezonda izlemeyeceğimiz dizilerden birisi olacak. Kanatsız Kuşlar final bölümü tarihi açıklandığı zaman sizlerle paylaşacağız…

Atv geçtiğimiz günlerde yayınlanan Masum Değiliz dizisini de yayın akışından kaldırarak bitirme kararı almıştı…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
277 okuma
19 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?