Kısa Süreli Yaz Aşkınızı Nasıl Kalıca Bir ilişkiye Çeviririz?

Kısa Süreli Yaz Aşkınızı Nasıl Kalıca Bir ilişkiye Çeviririz?

Kısa Süreli Yaz Aşkınızı Nasıl Kalıca Bir ilişkiye Çeviririz?

Yaz aşkları kısa süreli olduğu için eğlenceli ve romantik geçer. Siz yaz aşkınızın sadece bir mevsimle sınırlı olmasını istemiyorsanız ve çok etkilendiyseniz.Kısa Süreli Yaz Aşkınızı Nasıl Kalıca Bir ilişkiye Çeviririz? Kalıcı olması için çaba göstermeniz gerekebilir.

Kendinizden Emin Olun
Duygularınızdan emin olmadan yaz aşkınızı gerçek bir ilişkiye çevirmeye çalışmayın. Tatilin verdiği rahatlık ve eğlence ile ilişkinizin hep yolunda gideceğini düşünebilirsiniz. Ama ne yazık ki devam edeceği anlamına gelmez. Bu yüzden karşınızda ki kişiye olan hislerinizden emin olmanız ve her koşulda bu birlikteliği yürütmek isteyip istemediğiniz önemlidir.

Ortak Bir Çevre Oluşturun
Çok düşündünüz ve yaz aşkınızın kalıcı olmasını istediğinize karar verdiniz. Bir sonra ki adımınız ortak bir çevre oluşturmak olmalıdır. Yaz aşkınızın kimlerle tatile geldiğini öğrenin hatta onlarla samimiyet kurun. Böylece tatil bitince onunla görüşebilmek için çevresindeki insanları bahane olarak gösterebilirsiniz. Sizde aynı şekilde arkadaşlarınızı onunla tanıştırabilirsiniz.

Gelecek Planları Yapın
Yaz aşkınıza kesinlikle onunla evlenmek istediğinizi söylemeyin. Fakat birkaç ay sonra ortak planlar yapabilirsiniz. Yaz sonrası sizinle hayaller kurmasını sağlamanız çok önemlidir. Sonbaharda film festivaline birlikte gitmek isteyebilir, eve gidince ona özel makarnanızı yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Sorunlarıyla İlgilenin
Size basit ve eğlenceli gelebilir ancak bunu ciddi bir ilişkiye çevirmek için tam tersini yapabileceğinizi ona göstermelisiniz. Sorunlarıyla ilgilenip sadece yaz aşkı olmadığınızı göstermelisiniz. Sıkıntılarını dinleyip yardımcı olmaya çalışmanız oldukça iyi bir etki bırakabilir. Ona tatil dışında ki hayatıyla, işiyle ve ailesiyle ilgili sorular sormalısınız bu çözülmesini sağlayacaktır.

Kendinizi Tamamen Açmayın Çoğu erkek karşısındaki kadının tamamen çözüldüğüne inandığında soğumaya eğilimli olur. Bu yüzden kendinizi tamamen açmamaya gizemli olmaya özen gösterin. Kendinizi doğru ifade etmeli ancak tüm sırlarınızı bir anda ortaya dökmemelisiniz bu partnerinizin ilgisini azaltabilir. Dahasını merak etmesini sağlamak yaz sonunda da sizinle görüşmeye devam etmesi için bir sebep olacaktır.

Ona Karşı Açık Olun
Tatilin son günlerinde, hala gelecekle ilgili planınız yoksa ona hislerinizi söylemenizde fayda var. Tatil dışında da onunla görüşmek istediğinizi söylemek diğer tüm taktiklerden daha etkili olacaktır. Erkekler ipleri eline alan açık sözlü kadınları daha fazla çekici bulur. Tüm bu tavırlarınız sizinle görüşmeye devam etmesi için bir neden olacaktır. Kafasında ki soru işaretleri kalkmış ciddi bir ilişki yolunda ilerlemiş olacaksınız.

wWw.Kolaysohbet.Net

Kısa Süreli Yaz Aşkınızı Nasıl Kalıca Bir ilişkiye Çeviririz?

Kısa Süreli Yaz Aşkınızı Nasıl Kalıca Bir ilişkiye Çeviririz?

Benzer Konular :

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
338 okuma
4 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • bazıları sırf eğlence olsun diye yaşar sonuçta eğlenir tadına varır ve herşey biter. bazıları içinse yaşananlar çok gerçek olabilir ve bütün kış boyu aşk acısı çekerek diğer yazın gelmesi beklenir. o bekleyiş dünyanın en iğrenç duygularındandır. su gibi akan günler geçmez aylar hep yerinde sayar. bide sen bu kadar beklerken aklındaki bir soru işareti seni yıl boyu yer bitirir ben bu kadar sabırla bekliyorum ama acaba herşey geçen yaz kaldığı gibi devam eder mi?

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?