Konya Sohbet Odaları

Konya Sohbet Odaları

Konya Sohbet Odaları

Sohbet sunucumuza giris yaparak sohbete katilin, doyasiya eglenceyi burada yasayin. Konya Sohbet Odaları olarak sizlere bedava hizmet vermekteyiz.

Sohbet’e ilk girdiğim günlerde Konya’da idim ve o sıralar bütün arkadaşlarım ve çevrem diğer illerde olduğundan yalnız hissediyordum gerçi Konya da sıkılmak zordur ama bazı zamanlar vardır ki insanın nutku kesilir ve kendini çaresiz hissedebilir. İşin acı yanı bana da aynısı oldu bütün gün televizyon internet ne varsa karıştırdım ama yok çare bulamadım.

Sonra canım sohbet etmek istedi ilk başta o çok büyük Dünya markası sitelere girdim her şey yalandı boşa zaman kaybı idi sonrada mirc sohbet aklıma geldi ilk olarak o zaman arattığımda kolaysohbet.Net buldum ve ilgimi çekti içeride binlerce kişi vardı.

Konuyu şuraya bağlayacak olursak o kadar çok Konya lı vardı ki bu sefer akşama kimle takılsam diye düşünmeye başladım hayatımın belkide en güzel günlerinden birini yaşamıştım o akşam hep beraber toplanmıştık çünkü diğer arkadaşlarımızda aynı durumda idi ve gece geç saatlere kadar beraber gezip eğlendikten sonra herkes yeniden görüşmek dileği ile ayrıldı sonraları da çok sıkı dostluklar edindik.

Bu yüzden burayı çok seviyoruz . Özellikle güzel Konya insanları kendilerini burada rahat hissediyor . Öyle kalıcı dostluklar edinmişler ki ben bile şaşırdım . Ortamları güzel sohbete girip sitenin radyosunda Dj’lik yapıp kendilerine istek yolluyorlar, bilmecelerde yarışıyorlar ve soruları cevaplıyorlar.

Her zaman dışarı çıkıp bir araya gelme imkanı yoktur bu herkes için geçerli hatta çoğu iş yerinden gizlice telefondan bile girebiliyor. Telefon uygulamamızda Google Storelerde mevcuttur.

Sitemiz içersinde tamamiyle maaliyetsiz sekilde üyelik olusturun ve hiç tanimadginiz kullanicilarla hiç tahmin edemiyeceginiz.Konya Muhabbet Keyfini bizimle yaşayın.Keyifli zaman geçireceginiz chat odamiza giris yaparak.Konya Chat Arkadaşlık odalarına muhabbet’e siz de katılın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
324 okuma
16 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?