Laz sohbet Laz chat Karadeniz sohbet

Seviyeli Arkadaşlık Siteleri

Laz sohbet Laz chat Karadeniz sohbet

Türkiye’nin lider konumunda olan chat sitesi olarak Laz sohbet Laz chat Karadeniz sohbet domainimiz ile çeşitli hizmetlerimiz ile şimdiye kadar siz değerli arkadaşlarımızın ilgisi ve yoğun katılımları sayesinde günden güne büyümeye devam ederek yeni hizmetler ile karşınızda olmaya devam ediyoruz.

Yönetim olarak yeni almış olduğumuz karar doğrultusunda artık il sohbet olarak da tüm illere özel girişlerimiz le yeni bir hizmete daha başladık. Türkiye’nin tüm illerini ilçelerini ve bu yerlerdeki yaşayan insanlarımızı aynı çatı altında toplayarak samimi arkadaşlıklar,dostluklar kurarak kocaman bir aile olma yolunda ilk adımı atmış bulunmaktayız.

Ege bölgesi sohbet, Karadeniz bölgesi sohbet, Akdeniz bölgesi sohbet, iç Anadolu bölgesi sohbet, doğu Anadolu sohbet, güney Doğu Anadolu sohbet, Marmara bölgesi sohbet, doğusundan batısına,güneyinden,kuzeyine,lazı, çerkezi,kürdü,alevisi,zazası,kısacası tüm insanlar mezhep önemli değil herkese kapılarımız ardına kadar açıktır.

Laz sohbet Laz chat siteleri olarak bizler için önemli olan saygı, sevgi, hoş görü ,seviye, edep, ahlak tüm bu değerlere sahip olduktan sonra kardeşçe, dostça muhabbete doyum olmaz.Tüm insanlığa değer veren ve herkese kapılarını açmış olan sohbet chat sitemizde,sınırsız radyomuz her telden şarkı türküleri ile ve çeşitli oyun yarışma odalarımızda sizler için aktif bir halde hizmetlerinizde ve bu hizmetlerimizden bedava olarak yaralanmanız için bekleniyorsunuz.

Laz sohbet Laz chat Karadeniz sohbet Hakkında Genel Bilgi

Hakkında kimsenin kötü konuşmadığı bölgedir. yemekleri, müzikleri, coğrafyası, insanı, doğası, etnik yerleşimi, politik görüşü gibi bir çok konuda; ege gibi, trakya gibi, akdeniz gibi anadolu gibi, doğu anadolu gibi farklılığını her daim belli eden yerdir. belki de bölgelerin bu denli birbirlerinden farklı oluşunun bir ürünüdür ülkemiz.

Süreyya davulcuoğlu, kamil sönmez düetlerinde hep neşe vardı ki bizim nesilde. Böyle neşredildi yıllarca. yerel müzisyenler çok çabalamıştır, her türü denemiştir.

Karadenizin samsun dan hopa ya yeşil denizinin içindeki siyah çizginin hemen yanında ev yapmalıdır. Zira bahçe denilen evin arkası koca dağların eteklerinden ibarettir. Evlerin birbirinden çok uzak oluşu, ilişkilerinin öyle olduğu anlamına gelmiyor. Birlikte yaşamayı, komşuluğu ve hemşehriliği çok iyi bilir ve uygularlar. Kulağa hoş gelen bir çok dilin etkisindeki ağızları, sohbetlere neşe katar, çok ince bir espiri yetenekleri var ki nesiller boyu değişmeyen, yine de ezikliği asla hayatlarına sokmayan bir yapıları vardır…

Öyle ki, mıhlamaya kuymak diyenler aynı şehirden de olabilir. Çotanak’a yumru diyenler de kardeşlerdir. Taflan’a karayemiş diyenlerde kapı komşusudur. Dible’yi fasülyeden yaparken diğeri karalahanadan yapar. bir kadın fasülye turşusu kurarken diğeri bu fasülyeyi kızartır. yemekleri gibi hep heyecan ve neşe içerirler.

Çok göç vermiştir o yüzden sevgililer hep uzaktır, manilerde, şarkılarda ve artık telefon mesajlarında.

Yazacak çok şey olmasına rağmen karadeniz benim için, her cümlenin sonunda gizem ve duygu fiillerinin kullanıldığı konudur. 1998 yılının mayıs ayında çektiğim 1440 kare fotografın her birine bir isim vermişimdir.

Mardin evlerinin büyüsü, istanbul un sarayı, kelebek vadisinin muhteşemliği neyse karadeniz kareleride benim için öyledir.

abant’tan hopa’ya bir yol, bir hayat, bir tarz demek daha doğrudur.

Laz sohbet Laz chat Karadeniz sohbet

Laz sohbet Laz chat Karadeniz sohbet  Odaların dan Tüm Türkiye Ve Karadeniz Halkına Hoş Sohbetler Dilerim.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
243 okuma
10 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?