Özcan Deniz baba oldu

Özcan Deniz baba oldu

Özcan Deniz baba oldu

Mart ayında, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Feyza Aktan ile dünya evine giren şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz baba oldu ğuna dair müjdeyi sosyal medya hesabından verdi..

Geçen aylarda sesiz sedasız sade bir nikahla dünya evine giren Özcan Deniz ve Feyza Aktan çiftinden bir bebekleri oldu. Özcan Deniz’in eşi bu gece doğum yaptı. Deniz, bebeğinin elini tuttuğu bir kareyi duygusal bir notla Instagram hesabından paylaştı. Özcan Deniz baba olmasını, ‘Geldi mucizem..Tarifi zor duygular içindeyim’ mesajıyla paylaştı

45 yaşındaki Özcan Deniz, Feyza Aktan ile sade bir nikâhla dünyaevine girmişti. Mart ayında gerçekleşen bu nikahta 7.5 aylık hamile olan Feyza Aktan Pazar akşamı doğum yaptı. Deniz bu haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Bebeği, parmağını tutarken çekilmiş kareye duygusal bir not düşen Özcan Deniz; “Geldi mucizem..Tarifi zor duygular içindeyim” yazdı. İşte o fotoğraf:

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
257 okuma
30 Nisan, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?