Parçalanmış Aşklar

Parçalanmış aşklar

Parçalanmış aşklar vardır hem de paramparça edilmiş aşklar. Mobil sohbet ve seviyeli sohbet sitemizin bugünkü konusu da bu olsun. Belki bir yazar veya bir şair edasıyla yazmayı ne kadar da beceremesem, bunu başarmaya kalkacak kadar da cesaretim olmasa bile yine de bu yazının çok güzel bir kalıcı etki yaratacağına emin olduğum için satırlarla savaşmaya ve belkide yenilmeye hazır olduğumu hissederek başlıyorum. Yalnızlık; insanın en sadık dostudur. O hiç bir zaman ihanet etmez. Benim de en büyük dostum klavyem, defterim, kalemim ve kitaplarım olmuştur hep.

Dünyada aşkından ve dostluğundan ölebileceğinizi sandığınız insanların bile sizi sırtınızdan vurabileceğini asla unutmayın. Hayat, bu tecrübelerle dolu bir muammadır aslında. Önemli olan da, bu tecrübeler doğrultusunda ölünce bile güvensiz öleceğinizi hissedebiliyor olmanızdır. Ölüm, bazen daha tatlı gelebilir, bomboş ve güvensiz yaşamaktan.. Parçalanmış aşklar bir daha yaşanır mı bilinmez? Ya da bir daha bir araya gelir mi parçalar?

Parçalanmış Aşklar

Yıpratılmış kadınları sevmek lazımdı belki de, şımartılmışları değil. Aşktan şımaran bir kadın düşünün, acaba sizin verdiğiniz değer kadar değecek mi size, iyi düşünün.? Hakedenler de buna dahil. Neyi hak ettiğin değil aslında, kimi hak ettiğin ya da etmediğin önemli bence.

Aşk mı güçlü, sevda mı ya da gerçekler mi? İşte bu yazı buna en açık örnek olacak. Sevmek çok uzun bir kelime, belki 6 adet harf, 2 hece ve 1 kelime ama inandım ki ‘Sevmek‘ çok çok uzun ve anlatılmaz büyüklükte bir söz.

Paramparça aşklar

Paramparça aşklar

Paramparça Edilmiş Aşklar

Bundan sonraki sevda masallarına bir yol gösterici olmasını düşünerek bu satırlara başlıyorum demiştim. İki insanın, hayatındaki çelişkileri ve ulaşmak istedikleri mutluluğun önündeki engelleri kaldırmak isterken, kendilerini ne kadar da içinden çıkılmaz bir yola ittiklerinin acı sonu böyle olmayacaktı.

Hayat, hiç bir zaman acımasız değildir. Bu hayatı acımasız şekle getirenler, İnsancıklardır… Bir türlü tatmin olmasını bilmeyen, bitmez tükenmez egolar sayesinde hayatlar paramparça olduğunda yapacak çok bir şey kalmamakta. Durup, ebediyete intikal eden gerçeklerle yüzleşmek yerine, ölümün soğuk yüzüyle yüzleşmek daha mantıklı gelmez mi size? Ben, ihanete uğramış bir insandan daha aşağılık, zelil ve zavallı bir varlık görmedim. Hele ihanete uğratan insan, bunu düşünmek bile korkunç..

Www.KoLaySohbet.NeT

Parçalanmış Aşklar

Admin

22.06.2018

Paramparça Aşklar, parçalanmış aşklar, mobil sohbet, seviyeli sohbet, paramparça aşk, parçalanmış aşklar

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
640 okuma
22 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?