Sakalınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor?

Sakalınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor?

Sakalınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor?

Bir erkeğin sakal ve bıyık stili kişisel zevkleri hakkında çok şey ortaya çıkarabilir.Sakalınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor?. Kendilerini nasıl gördükleri ve başkalarının kendilerini nasıl görmelerini istediklerini ortaya koyar. İşte en yaygın sakal ve bıyık kesimleri ve sahiplerinin kişilikleri hakkında söyledikleri.

Sakalınız kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Kirli sakal

Bir erkeğin maço tutumu ile çocuksu masumiyet arasında kalan bu şekil size karşı koyulamaz bir gizem katar. Bu da sizi inanılmaz derecede çekici yapar.

Sinekkaydı

Temiz tıraşlı bir adam vicdanlı, kibar ve sevgi dolu gözükür. Sakalsız olmak genç görünmenizi sağlar. Çocuksu cazibeniz, asla yaşlanmıyor gibi gözükmeniz ve masum görüntünüz karşı cinsi size hayran bırakır.

Garibaldi sakal

Bu sakalın şekillendirmek zaman ve çaba gerektirir, şeklini korumak ise çok fazla sabır. Bu yüzden bu sakala sahip kimseler olgun, sabırlı ve kararlı olurlar. Zor durumların nasıl ele alınacağını bilirler. Sakalınız için bu kadar çaba harcıyor olmanız kadınların bu bağlılığınıza hayranlık duymasını sağlar.

Bandholz sakal

Bandholz sakalının verdiği vurdumduymaz hava ile ortaya çıkardığı olgunluk birleştiğinde çekiciliğinizi ortaya çıkarır. Maskülen bir havaya sahip bu sakal erkeksiliğinizi öne çıkararak sizi karşı koyulmaz yapar.

Top sakal

Bu sakal yumuşak bir yönünüz olduğunu ve hatta oldukça hassas bir insan olduğunuzu yansıtır. Sanatçılarında sıklıkla tercih ettiği bu sakal maçoluğun ve havalılığın mükemmel birleşimidir

Verdi sakalı

Verdi sakalı çok bakım gerektiren bir sakal olduğu için zorlu örneklerden biridir. Uçları kıvrık bıyıklar ve uzun yarı dağınık bir sakaldan oluşan bu model özgüvenli ve hafif kibirli bir kişiliği yansıtır.

Zappa sakalı

Bu sakal yıllardır moda olan klasik sakallardan biridir. Sade ve maço bir kişiliği sergiler. Saçma olaylara zamanı olmayan açık sözlü bir kişiyi yansıtır. Bu sakala sahip erkekler cinselliklerine son derece güvenirler ve her şeyin sade ve özgün olmasını severler.

Keçisakalı

Keçisakalı genç ve canlı bir kişiliği yansıtır. Bu sakal şekli kişiliğinizin uyumlu ve rahat olduğunu gösterir. Ancak bu sakala sahip kimselerin bağlanma problemleri olabilir.

Ördek kuyruğu sakal

Bu sakal, tam sakalın çenede sivri bir şekle sahip olan halidir. Bu şekil klasik bir akıllı olduğunuzu ve modern düşüncelere sahip olduğunuzu gösterir. Bu sakala sahip insanlar hem entelektüeldir hem de müthiş bir mizah anlayışları vardır.

Tam sakal

Bu sakal olgun bir görüntü yaratır. En doğal sakal kesimlerinden biridir ve sizi havalı ve özgüvenli gösterir. Aynı zamanda bilgili ve entelektüel bir hava yaratır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
303 okuma
26 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?