Seks Sahneleri ile Nefesinizi Kesecek, Yayınlandıkları Döneme Damga Vuran Filmler

Seks Sahneleri ile Nefesinizi Kesecek, Yayınlandıkları Döneme Damga Vuran Filmler

Seks Sahneleri ile Nefesinizi Kesecek, Yayınlandıkları Döneme Damga Vuran Filmler

Romantizm ve tutkunun birleşimi olarak seyirciyle buluşan bu filmler vizyona girdikleri andan itibaren izleyici etkisi altına Seks Sahneleri ile Nefesinizi Kesecek, Yayınlandıkları Döneme Damga Vuran Filmler.

Filmlerin konularının yalnızca romantizm olmaması ve izleyiciyi kendisine bağlamak için yararlandıkları seks sahneleri de yayınlandıkları döneme adeta damga vurmuştur.

1-Gözleri Tamamen Kapalı

Nicole Kidman ve Tom Cruise’un sıcak seks sahnelerinin bu filmi sonsuza kadar tekrar ve tekrar izlemenizi sağlatacağına eminiz. Hepsi bu kadar da değil! Gözleri Tamamen Kapalı, Stanley Kubrick gibi harika bir yönetmen tarafından perdeye yansıtılmış. Ve tabii ki de filmin konusu New York’taki seks partileri.

2-Düşler, Tutkular ve Suçlar (2003)

Paris’te bir apartman dairesinde yaşayan Fransız ikizlerinin Kaliforniya’lı bir öğrenciyle tanışmalarını konu alan bir filmdir. Eğer hoşunuza giderse filmin diğer bir şansı da öğrenciler yalnızca seks yapmamakla birlikte politika hakkında ve ’68 yılından beri sürmekte olan Paris’li öğrenci ayaklanmalarından da konuşmalarıdır.

3-Sadakatsiz (2002)

Connie Summer New York’ta yaşayan, harika bir aileye ve bir köpeğe sahip bir kadın. Ta ki o güne kadar! Bir gün bir yabancıyla karşılaşır ve bu yabancı onun hayatını alt üst eder. Sizlere restoran tuvaletlerini ve sinemaları farklı bir bakış açısıyla düşünmeye davet eden bir film olduğunu söylesek?

4-Aşk Sarhoşu (2010)

Bilirsiniz, hepimiz hayatımızda amaçsızca dolaşmasına izin verdiğimiz insanları tutarız ve bazen onlarla hiç durmadan seks yapmak isteriz. Bu durum Anne Hathaway ve Jake Gyllenhaal canlandırdığı karakterlerde daha az ya da daha çok gerçekleşebiliyor. Bizim düşüncemize göre, koca bir film boyunca bir tane bile kötü seks sahnesi yok!

5-Dikkat, Şehvet (2007)

Ang-Lee yapımı film için NC-17 derecelendirilmesine göre size üç kelimemiz var: EMNİYET KEMERLERİNİZİ BAĞLAYIN! Hikaye İkinci Dünya Savaşı sırasında yer alan, genç Çinli bir kızın üniversitedeki tiyatro grubu ile birlikte Japon casusuna komplo kurup öldürmeyi amaçlamasını anlatmaktadır. Daha sonraları bu Japon casusun kadına olan aşkı da kafa karışıklığına sebep olabiliyor.

6-Aşk ve Küller (2010)

Ryan Gosling ve Michelle Williams’ın evli bir çifti canlandırdığı filmde, evliliklerinin zaman içinde evrimleştiği görülmektedir. Bu evrimleşme sürecinin elbette ki, seksle olduğunu söylesek daha tatlı olmaz mı?

7-Neon Boğa

Brezilya sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi olması konusunda hem fikir olunan Neon Boğa, Galego adlı bir kovboyun stilist olmaya başlamasını konu almaktadır. Merkezi seks sahneleri hakkında bizden çok bir şey alamayacaksınız fakat izlediğinizde çok hoş sürprizlerle karşılaşacağınız konusunda bize güvenebilirsiniz 🙂

8-Bahar Tatili (2012)

Umarız havuzda takılmayı seviyorsunuzdur, çünkü Bahar Tatili’nde Vanessa Hudgens, Ashley Benson ve James Franco ile kendinizi havuzda bulabilirsiniz.

9-Aşk (2015)

Bir filmi tamamen tutkulu seks sahneleri için izlemek ister misiniz? O zaman sizleri “Aşk” filmiyle tanıştırıyoruz. Aşk filmi yaklaşık olarak iki saat on beş dakika boyunca kuralsız seksi bizlere anlatıyor. Bu film Cannes Film Festivalinde sahneye çıkmış ve yayınlandığı yılın en çok övgüsünü alan film olmuştur. Hikaye, Paris’te yaşayan bir çiftin komşularını biraz eğlenme amaçlı evlerine çağırmaya karar vermesini konu almaktadır.

10-Temel İçgüdü (1992)

Bu gerilim filminde, Michael Douglas ve Sharon Stone bir katilin peşine düşmüşler, evet! Büyük ihtimalle de sinema tarihinin en sıcak sahnelerini paylaşmışlardır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
431 okuma
5 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?