Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm Fragmanı

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm Fragmanı yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Tahir, Vedat’ı Yiğit’İn önünde dövüyor. Ayrıca Tahir’in “Sendeki tüm kötü anıların yerine iyilerini koyacağım…” cümlesi de yeni fragmanın can alıcı noktası oluyor.

Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın paylaşyığı Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Vedat Tahir’den dayak yiyiyor. Fragmanda Tahir ve Nefes arasındaki keyifli anlarda büyük beğeni topluyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 13. son bölü izleme linki ve yeni bölüme dair ayrıntılar…

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Sendeki tüm kötü anıların yerine iyilerini koyacağım…”

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
226 okuma
24 Nisan, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?