Seni Anlatıyorum

Seni Anlatıyorum

Seni anlatıyorum kifayetsiz satırlarıma, yazabiliyormuşum baksana. Www.KolaySohbet.Net ortamı içerisinde ben de kendi duygularımı kaleme alıp, mobil sohbet odaları ve chat siteleri ortamında neyi anlatsam bugün diyordum kendi kendime. Bakıyorum yaşadıklarıma da, ne kadar da anlamlı şeyler yaşamışım seninle. Öyle mutluluk bulmuşum ve öyle canıma can katmışsın ki. Bana adımla hitap ettiğinde ne kadar kıvrandığımı bir bilsen.. İçim gidiyor sana. Seni anlatıyorum kendime hep. Bak diyorum kendime, bak ve öğren, işte aşk bu diyorum. Seni satırlarıma bile sığdıramazken, hasretine ne diyebilirim ki? O zaten başlı başına bir sorun yumağı.

Seni özlemek, seni istemek, seni yaşamak. Ne kadar anlamlı desem gene de az. Anlamı yok aslında bu satırların, senin yaşattıklarının yanında ama yine de kayda değer bir şeyler olmalı hayatımda dediğim zaman sana rastlamıştım hani hatırlıyor musun?

Umutsuz, çaresiz, bıkkın, yorgun ama gözleri özlem dolu. Neye özlem duyuyordun biliyordum? Bak dikkatle oku, seni sana anlatıyorum şimdi. İçinde gram fırsatçılık ya da fesatlık olmayan bir destanı okumak üzere, koltuğuna yaslan ve sadece bana odaklan güzel kadınım.. Erkeğin, seni sana anlatacak..!

ucurum_1

Mobil Sohbet

Seni Anlatıyorum

Seni anlatıyorum, seni yaşıyorken hem de. Bak belki uzağım ama yakın say artık. Hissetmen zaten beni sana yakınlaştırıyor.

Sen nasılsın biliyor musun? Ya da benim için ne ifade ediyorsun? Bak anlatayım sana.

Bir fırtınadan sonra gök kuşağı çıkar ya, işte O’sun sen. Sen o huzurun adısın. Yıllar boyu mutluluğu yaşayamamış bir erkeğin, son nefesinde doya doya bakarak canını vermek isteyeceği eşsiz kadınsın.

Bir bakışı ile, çatlamış topraklara hayat veren yağmur suyu gibiydi gözlerinden akan mutluluk göz yaşları.

Ey sevdasına yar ve yeksan olduğum, Elif misali duruşunu sevdiğim kadınım. Sen bende yeni doğmuş bir çocuk sevinci, azat edilmiş topraklar kadar hür kalmış ve özgürlüğüm gibi bağımsızsın.

7dt0uq7sa9

Mobil Sohbet Odaları

Seni Sana Anlatıyorum

Seni sana anlatıyorum, kendi gözümden anlatıyorum. Hatta ikimiz beraber bakıyoruz sana, gözlerimle beraber. O ve ben. İkimiz de seviyoruz seni. Çıkarsız ve pervasız. Kelimelerin mürekkebi de yeter mi bilmiyorum ama ben bir başka sevmişim senin bende oluşunu.

Biz olmayı özlerken bile hep umutla saymıştım saatleri. Geçmeyen saatleri günlere, günleri haftalara, haftaları da aylara bağlayarak özlüyordum. Bunca yıllık yokluğunu saya saya geçiştiremiyordum ki..

Geleceksin, geleceğiz, gelmeliyiz birbirimize diyerek o muhteşem buluşmamızı iple çekiyordum. El pençe divan oluyordum hep karşında. Seni gibi, bir erkeği asilleştiren kadınım vardı ya, yetiyordu bana. Ben sensiz yapayalnız ve çaresizdim.

Duymadığım şarkıları dinledim sen yokken. Şarkımızı da defalarca söyleyemedim bile. Kıyamadım onların sessiz çığlık atmasına. Yalnız ve yapayalnızdılar benim gibi. Neyle paylaşmadım ki seni, neye adını koymadım ki, neye sen demedim ki? Boş resim çerçevelerinde senin hayaline baktım, duvarlara hayaller çizdim umarsızca. Bakıp bakıp iç çektim, olmayan resimlerine

gidenigerigetirmebuyusu13

Mobil Chat

Seni Bize Anlatıyorum

Buralar yanar derdim sen yokken. Hakikaten de yangın yeri gibiydi her yer, kızıl bir kıyamet koparcasına yalnızdım bu ateşin ortasında. Elif’im dedim durdum. Dolandım kar tanelerinin birbirine değemeden yere düşmek zorunda olduğu gibi. Hiç bir şeye dokunamadan, değemeden sana gelebilmek ne kadar zor biliyor musun?

Sen bendeki duygularınla vardın içimde. Bir tek beklediğin şeyin, sadakat ve bağlılık olduğunu o kadar biliyordum ki. İşte bu yüzden sende kaldım. Seni bu yüzen kadınım bildim, körpeciğim, dağ lalem, kardelenim, dağ çiçeğim dedim sana. Bir yanın buz gibi dağlara dönüktü ama diğer yanın hep yaz iklimi gibiydi. Ben o soğuk yanını da istiyordum. Buzlarını çözebilmeyi ve seni ısıtmayı, mevsiminin hep yaz olmasını görmeyi çok istiyordum sevdiğim.

Seni ikimize anlatıyorum, bize anlatıyorum sevdalı kadınım. Kollarını açıp beni çağırırken, bir yanın da ne olur gelme der gibiydi sanki. İçine düştüğün bu kaosun, bu paradoxun bir açıklaması olmalıydı kanımca.

Anlatmadığın neler vardı ah bir bilebilsem? Çözülmeyecek labirentler olurdu ya hani, içine girenin bir daha çıkamayacağı karma karışık duvarlarla çevrili bir labirent. İşte senin hayatın aynen onun gibiydi. Ne çıkabiliyorsun, ne kalabiliyorsun içeride. Bir yanın beni çekerken kendine, ellerinle geriye itiyordun sanki kocaman gövdemi. Yüreğin beni çağırırken, aklın git diyordu adeta. ”Git ne olur erkeğim! ” der gibiydin hep.

20140219161526933

KolaySohbet.NeT Sohbet Odaları

Sen, Seni Sana Anlatmakta Zorlandığım

Umutsuz kadınım, sevgiye aç sevdiğim, yaralı ceylanım benim. Yüreğini acıtanları asla affedemiyorum biliyor musun? Reva mı bu, senin gibi yüreği bambaşka bir kadına? Hak mı bu ikimize? Neden bana kucak açamadığını o kadar iyi anlıyorum ve sana hak da veriyorum ki, ah bu tüm duygusallığım neden var ki, neden bu kadar perişanım ki anlamıyorum bir türlü.

Bak rüzgarda fısıltılar var, sanki şarkımızı çalıyor tabiat ana. Gök bile gürlerken uzağımızda kalıyor. Dolu yağarken taneler üzerimize bile değmiyor. Bak tüm kötülükler bizden çok uzak, çok uzak. Hadi tut elimi, sana doyuyorum seninle. Sana anlatıyorum seni, bizi anlatıyorum her şeye, herkese. Duyulmasa da dualarım hep seninle olacak. Bir gün buralardan gitsem de, son nefesimi sensiz versem de, sensiz de çekip gitsem de, yeter ki sen üzülme diye sustuysam da,suskunluğumu mazur karşıla. Senin saçına tek zerreden zarar gelmesin o bana yeter, canım bildiğim kadınım..!

Sensiz geçen mutluluk kadar küçük ve aciz durumdayım, sensizken çok umutsuzum. Ben, sevdiğin, o İçLi Şey’inim..!

İyi ki varsın.!

Www.KolaySohbet.NeT

14.06.2108

Yazan : SeSsiZ-SeNFoNi

Seni anlatıyorum, seni sana anlatıyorum, seni bize anlatıyorum, mobil sohbet, bedava sohbet, sohbet odaları sitesi.

OMEGLA MOBİL SOHBET

KoLaySohbeT.NeT

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
481 okuma
14 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

 • yıldız tilbe’nin aşkın kızı albümünde seslendirdiği, sevgilinin olmadığı bir dünyanın ne kadar anlamsız ve ne kadar boş bir dünya olacağı temalı şarkı. sözlerini de yazayım tam olsun.

  neyleyim üç günlük yalan dünyayı
  yaşamak sevgilim seninle güzel
  neyleyim ben sensiz geçen hayatı
  yaşamak sevgilim seninle güzel

  dünyam cennet olsa sensiz kalamam
  yaşamak sevgilim seninle güzel
  saraylara koysalar bir gün duramam
  yasamak ksevgilim seninle güzel

  bahçemde çiçekler dört mevsim açsa
  gönlüm kuş misali göklerde uçsa
  istemem şu ömrüm bin yıl uzasa
  yasamak ksevgilim seninle güzel

  dünyam cennet olsa sensiz kalamam
  yaşamak sevgilim seninle güzel
  saraylara koysalar bir gün duramam
  yasamak ksevgilim seninle güzel

 • öyle sevmelisin ki beni bu yazdıklarım korkutmamalı seni.
  tebessümler açtırmalı yüzünde.
  birgün bu hayatı bırakıp giderken, sadece mutluluk olmalı yüzümüzde.
  birbirimizi sevmenin gururu olmalı herşeyde..

 • İçLi Şey’in.. Gurur duyuyor seninle. Sevmek değil bu. Hafif kalıyor gözlerimin tebessümü sana. Yürekten güldürebilmeli bir erkeği, bir kadın.. Sen herşeysin, güzel olan herşey..!

 • zaman ne gösterir, hayat insanı nereye götürür bilinmez ama yola çıkışımiz ya da yolun bundan sonrasını yürüyüşümüz de atmayı istediğimiz adımı, varmayı istediğimiz hedefi belirleyici bir rotadır sevmek âşk…

  sevginin daldan dala konmak olmadığını, gününü gün etmek olmadığını, emek istediğini, epey bir emek istediğini, korumanın ve kollamanın çok mühim olduğunu ögrenmek dir.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?