Sivas Sohbet Chat Odaları

Sivas Sohbet Chat Odaları

Sivas Sohbet Chat Odaları na Hoşgeldiniz Sivas Türkiyenin en önemli şehirlerinden birisidir. Tarihi güzellikleriye , kangal köpeği ile meşhur olan sivasımızın da sohbet sitesi var.

Kısaca Sivas ilimizden bahsedecek olursak; Sivas’a farklı dönemlerde hakim olan devletler, şehre kendilerine özgü değişik isimler vermişlerdir. Bunlar; Sebaste, Sipas, Megalopolis, Kabira, Diaspolis (Tanrı Şehri), Talaurs, Danişment İli, Eyalet-i Rum, Eyalet-i Sivas ve Sivas isimleridir.

Osmanlı egemenliğinde eyalet merkezi haline getirilen Sivas; Amasya, Çorum, Tokat, kısmi olarak Malatya ve Kayseri illeri Sivas’a bağlı birer sancak olmuştur. Evliya Çelebi Seyahatnamesi’nde belirtildiği gibi Sivas zamanın en önemli eyaletlerinden biridir. (40 İlkokul, 1000 dükkan, 18 Han, 40 kadar çeşmesi olduğundan bahsedilir.)

İç anadolunun gözdesi sivas şehri yiğidin harman olduğu yerdir. Bizde siz arkadaşlarımıza sivas sohbet sayfasını oluşturduk. Sivas bölgesinde yaşayan birbirinden değerli bay bayan arkadaşlarımız tabiki istiyolar ki kendi yöresinde ki insanları ile tanışmak, sohbet etmek, chat yapmak ve güzel ilişkiler kurmak.Bizler de sizler için ücretsiz olarak sunduğumuz Sivas Sohbet,Sivas Chat Odalarımıza tüm Sivas’lı hemşerilerimizi davet ediyoruz.

Hem sohbet etmek hemde radyo dinlemek isteyen arkadaşlarımız için Radyo kanalımızda yapılan canlı radyo yayınlarında DJ’lerimizden istek isteyebilir ve istemiş olduğunuz şarkıları sevdiklerinize dinletebilirsiniz. Yine sohbet etmenin ve chat yapmanın yanında oyun kanallarımızda Oyun,OXM,Yarışma,Test gibi oyunlarımızla keyifli zaman gecirebilirsiniz.

Siz değerli arkadaşlarımıza keyifli bir sohbet, chat, oyun ve radyo imkanı sunmaktayız. Üstelik bütün bu hizmetlerimizi sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız evet tamamen ücretsiz sohbet odaları olarak vermekteyiz.Sivas şehrinden her semtten arkadaşlarımız rahatlıkla girip sohbet muhabbet yapabilir.Bizim kapımız her Sivas’lı hemşerimize açıktır.

Tüm Sivas’lıları Sivas Chat,Sivas Sohbet Odalarına bekliyoruz.Mobil girişimiz mevcuttur,istediğiniz her yerden mobil uyumlu telefonlardan www.kolaysohbet.net sitemize giriş yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli sohbetler diler,Saygılar sunarız…

Benzer Konular :

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
361 okuma
2 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?