Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Fragman

Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Fragman

Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Fragman

Ferhat için Namık Emirhan ile yüzleşme zamanı geliyor; gizli gerçekler bir bir ortaya çıkıyor! Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Fragman yayında!
Ferhat, babasının ölümü üzerindeki sis perdesini kaldırmakta kararlıdır. Dayısı sandığı Namık Emirhan’ın babası olduğunu bilmeyen Ferhat, onunla hesaplaşma noktasına gelir. Ferhat, eski defterleri bir kez daha açacaktır.

Aslı’nın, Ferhat ile Vildan’ın çocuğu olduğunu öğrenmesi ikili için yol ayrımına sebep olmuştu. Ferhat, Aslı’dan kolay kolay vazgeçmek istemez. Aslı’nın, düğü vesilesiyle Ferhat ile bir araya gelmesi sürpriz bir gelişmeyle sonuçlanır. Aslı, bebeğinin erkek olduğunu haber verir ve Ferhat önemli bir karar alma aşamasına gelir.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi akşamı 20.00’de Kanal D‘de!

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
223 okuma
11 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?