Sohbet Etmekten Zevk Alıyorum

Sohbet Etmekten Zevk Alıyorum

Sohbet Etmekten Zevk Alıyorum

Doğru kişiyle başladığında, henüz birbirinizi tanımıyor olsanız bile ırmaklar gibi akıyor.İyi olduğum tek konu bu galiba. Sohbet etmekten zevk alıyorum.

En çok sevgilim veya değer verdiğim biri ile yapmayı çok istiyorum. Çok konuşan biri değilim, kendimle de fazla konuşan biri değilim; ama bir konu hakkında fikrimi paylaşmak veya fikir alış verişinde bulunmak her zaman severek yaptığım bir eylemdir.

Lakin son bir kaç aydır bu eylemden epey uzaklaştırdım kendimi, değer verdiğim dışında neredeyse kimseyle iki kelime etmez oldum. Bunun sebeplerinden biri elbette içinde olduğum ruh halimden kaynaklanıyor ve bazı şeylere artık eskisi kadar tahammül edemiyorum. Hatta sözlük üzerinden sohbet ettiğim bir kaç yazarla dahi sohbet etme eylemini sonlandırdım.

Bu saatten sonra eskisi gibi sohbet edeceğim biri veya birileri denk gelirse, emin ben bunun farkında olmayıp ”uf kim uğraşacak şimdi” üşengeçliği ile karşılarım. öyle anlamsız bir ruh halindeyim ki, sigara içmek dışında yaptığım veya yapacağım her şeyin boş olduğunu düşünüyorum.

Telefonda sohbet etmek

Telefon da sohbeti çok severim. Sevdiğim birisiyle herhangi bir konu hakkında sohbet etmek dünyadaki en sevdiğim aktivite olabilir. Ne yazık ki sevdiğim çoğu insan benden uzakta yaşıyor. yüz yüze sohbet etmeyi birlikte dakikalarca gülmeyi özlediğim o kadar çok insan var ki…

Yeni birileriyle tanışmak sevdiğin insanlardaki sevdiğin özellikleri aramak ve olmadığını görmek çok üzüyor candan sohbet edebildiğim hiç kimse yok sanırım etrafımda.

Sohbet Etmekten Zevk Alıyorum

Sohbet Etmekten Zevk Alıyorum

Telefonda saatlerce sohbet etmek, bir kahve eşliğinde kahve bitene kadarki sohbetin yerini tutmuyor.

Yazılı mobil sohbet sitesi olarak insanlarla sohbet etmek isteyen bu imkânı sağlayan kolay sohbet ve Chat sitemizde iletişim becerilerinizi diğer insanlarla konuşarak yeni insanlar tanıyarak geliştirebilirsiniz, Bilgisayarınızın İnternet tarayıcılarıyla erişim sağlayabilir veya akıllı cep telefonlarından kolaylıkla sohbet odalarımıza giriş yaparak sohbet etme imkânı bulabilirisiniz. İnsan ilişkiler açısından önemi büyük olan sohbet etmek veya chat yapmak için sizleri Sohbet sitemize Sohbet etmek için bekliyoruz.

Www.KoLaySohbet.NeT

Admin

03.08.2018

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
376 okuma
3 Ağustos, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?