Sohbeti Sevmek

Sohbeti Sevmek

Sohbeti sevmek ya da sevdiğinle sohbeti sevmek çok başkadır. Www.KoLaySohbet.NeT platformunda en güzel sevdaları yaşamak istersiniz değil mi? Okuyun o zaman, bakalım sizler de bir şeyler katarak bu sevdaya yürüyebilir misiniz acaba, ne dersiniz.? Mobil sohbet sitemizde bunu yaşamak çok güzel olmalı.

” Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.. İşte böyle diyerek mi avunsaydım bilmiyordum. Kara kara düşünceler beynimi kemiriyordu. Takvimin en güzel yaprağıydı onu gördüğüm gün. Şimdi her yaprak yüreğime saplanıyor kopunca. Sanki içimde onu büyütemeden öldürüyordum. Sohbetini seveyim derken, sevdiğimin sesini bile duyamamak ne kadar da acı ”
Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından?” demek geliyor içimden her sabah uyanışımda, kör uykumdan.. Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.…
Umudumu da, onu da bitiriyorum burada.. ”

Sevdiğinle Sohbeti Sevmek

Kelebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar. Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim. Ben bunları ne yapayım ki, ben bu duyguları zaten köreltmeye başlamıştım içimde. Şimdi o kadar zor ki geri dönmek, onu unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek. Sohbeti ve onunla sohbeti sevmek. ”
Bil ki düşmek değildir insanları üzen.. Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren.
Ben oraya hapsettim. Onu hapsettim kırık bir aşk şarkısı eşliğinde. Hüzne buladım onu. Deniz meltemlerini okşayan saçlarını hapsettim kalbimin kıvrımlarına. Orada artık. Orada ve ne kadar olması gerekiyorsa. ”

 

Sevgiliyle Sohbet

Sevgiliyle Sohbet

Sohbetteki Aşk

” Ve aşk.. Herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı..

Aşk, onu düşlerken saç diplerimin bile terlemesi. Bir aşk şarkısını söylerken onun seni duyabilmesiydi belki de. Ya gönlümü al artık onu sevmesin, ya aklımı al artık onu düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayali silinmesin ya da canımı al bu kadar acı çekmesin. Rabbim büyüksün sen.

Bugün günlerden hiç, adım hiç bir şey, ayın hiç’i, saat hiçe çeyrek var gibi.. Ardında bıraktığı bu çelişkiyi şimdi o yaşasın birazda ben burada suçluyum, o orada, hayat bizden habersiz gibi sessizce bizi beklerken biz neyi bekliyoruz acaba? Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ”sevda” da boğulur. Bu nasıl bir sevdaydı ki böyle darmadağın etti beni.. anlamıyordum bir türlü. ”

Www. KoLaySohbet.NeT

Sohbeti Sevmek

Admin

24.06.2018

Sohbeti sevmek, mobil sohbet, sohbetini sevmek, sevgiliyle sohbet

Kolaysohbet.net

Kolaysohbet.net

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
262 okuma
24 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?