Sunucuya bağlanınca otomatik şu kanallara giriş yapsın

Sunucuya bağlanınca otomatik şu kanallara giriş yapsın

Sunucuya bağlanınca otomatik şu kanallara giriş yapsın

Otomatik nick şifresi girme, oper şifresi girme, oto join kanal listenizi düzenleme ve sunucuya bağlanınca otomatik şu kanallara giriş yapsın ,nickinizi kaydetme gibi özelliklere sahip bir addondur. Mirc scriptinizin remote kısmına ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca kanal1 kanal2 kanal 3 bunların aralarına kodda virgül koyarak coğaltabilirsiniz?örnek .join #Kanal1,#kanal2,#kanal3,#kanal4,#kanal5 gibi?

on *:CONNECT: {
.Oper nickiniz operşifreniz
.ns ghost nickiniz nickşifreniz
.nick nickiniz
.msg nickserv identify nickşifreniz
.join #Kanal1,#kanal2,#kanal3,#kanal4
}

Yukarıdaki kod ile sunucuya bağlandığımızda anında şunları yapmak istiyorum.

Oper ve oper şifremi girmek,
Nickim eğer asılı kaldıysa düşürsün.
Sonra benim nickimi alsın.
Sonra nickimin şifresini girsin
ve Kanal1 , kanal2 , kanal3 ve kanal4 e giriş yapsın dedik.Siz bunu istediğiniz gibi çoğaltabilir yada çalışmasını istemediğiniz komutları çalıştırmayabilirsiniz.

Ancak şu sorun olabilir.Artık sunucuların hepssinde neredeyse sunucuya girmeden bir kaç dakika bekletme var.Bunu aşmak için timer komutu kullanabilirsiniz. Yani sunucuya girtikten 5 saniye sonra bu komutları kullanmak istiyorum gibi ayarlayabilirsiniz.

O zaman komutların başına /timer 5 1 oper aLLStaR 12345 şeklinde komutların hepsinin önüne bunları yazabilirsiniz.

Www.Kolaysohbet.Net Ailesi hoş sohbetler diler.Aramıza sizleri de bekliyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
337 okuma
3 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • SEVGI_DUVARI

    Bu web sitesi, tüm dünyadan yeni arkadaşlar edinebileceğiniz, ücretsiz geveze Forum Sitesi, ve hiçbir kurulum gerektirmeyen, ücretsiz bir arkadaşlık sohbet odasıdır.

    her gün yeni sınırsız kadın ve erkeklerle tanışın, arkadaşlıklar kurun, ücretsiz olarak şimdi kayıt olmaksızın canlı bir geveze yapabilirsiniz!

    geveze arkadaşlık sitesi mobil cihazları destekliyor, böylece her yerde sıkılmadan kullanabiliyorsunuz! geveze Mobil Sohbet  edebilir veya geveze kadınlar ile web Mobil arkadaş Sohbet odamızı kullanabilirsiniz , ayrıca iPad ve tabletlerde sohbet edebilirsiniz.

    geveze  sohbet odaları ile kadınlarla geveze Chat , yabancılardan oluşan bir sosyal ağa benzer . Konuları tartışın, insanları takip edin, insanlarla geveze forum ile sohbet edin, arkadaş olun ve her şeyi özgürce paylaşın! Dünyanın dört bir yanından geveze arkadaşlık sohbet etmek için bekleyen 1000’den fazla çevrimiçi kullanıcı var.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?