Teknoloji ve Sosyal Medya

Teknoloji ve Sosyal Medya

Teknoloji ve Sosyal Medya

Hepimiz bir şekilde Teknoloji ve Sosyal Medya‘yı kullanıyoruz. Bir şekilde diyorum çünkü artık nasıl telefonumuzu yanımıza almadan evden çıktığımızda kendimizi çıplak hissediyorsak, sosyal medya hesaplarımızdan birini kapattığımızda da bir süre sonra “acaba neler kaçırıyorum” hissine kapılıyoruz. Ben, artık neredeyse hiç kullanmıyor olmama rağmen instgram hesabımı kapatamıyorum mesela. Çünkü sosyal çevremde olup biten hemen her şeyi onun sayesinde öğreniyorum. Kim evlenmiş, kim hasta olmuş, kim nereden mezun olmuş, kim doğmuş hatta kim ölmüş? Siz de bu haberlerin çoğunu sosyal medya hesaplarınızdan öğrenmiyor musunuz?

Hayatımıza bu kadar girmişken, sosyal medya elbette ekranlara sığmayıp kanepemizin üzerine, anahtarlığımızın kenarına, kitaplığımızın baş köşesine konacaktı. Son zamanlarda çok sık rastladığım ilgi çekici hediye fikirlerinden bahsedeceğim sizlere. İnternette hep karşıma çıkıyorlar. Bazıları sosyal medya ajanslarının mutlu çalışan pozlarında gizli, bazıları süper-sosyal arkadaşlarımızın Instagram fotoğraflarında. İnternette gördüğüm ve hoşuma giden bazılarını sizinle paylaşmak istedim.

Yastıklar: Bakın ben sosyal medyayı çok seviyorum demenin en klasik yolu. Bunlardan bir tane alıp kanepenizin üzerine güzelce yerleştiriyorsunuz ve sosyal medyayı elinizin altında hatta sırtınızda hissediyorsunuz. Bizim evde hiç yok fakat biri hediye etseydi de hayır demezdim. Güzel bir hediye olabilir.

Hashtag Tahtası: Günümüzde koskoca kitapların 140 karakterle anlatılmaya çalışıldığı düşünülürse, ev veya ofis için harika bir dekor olabilir. Abi bugün nasılsın, hayat nasıl gidiyor, yenge nasıl sorularını cevaplamak zorunda değilsiniz. Tahtanıza şöyle yazıyorsunuz: #mutlu. Hayatınızı özetlediniz işte ya da sinirlisiniz ve kimse size bulaşmasın istiyorsunuz. Alıyorsunuz tebeşirinizi elinize #BenSinirliyken yazıyorsunuz. Kimse yanınıza yaklaşmaz.

Www.KoLaySohbet.NeT

Admin

10.08.2018

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
338 okuma
10 Ağustos, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?