Telefonda Chat Yapmak

Telefonda Chat Yapmak

Telefonda Chat Yapmak

Sohbet, yeni arkadaşlıklar ve ilişkilerin ilk adımı olduğunu söyleyebiliriz. Telefonda chat yapmak da Sohbet ederek yeni insanlar ile etkileşime geçerek sosyalleşebilir hayatınıza renk katabilirsiniz. Sohbet sunucumuz yeni dostlukların ilk adımı olan Sohbet, Chat Siteleri telefonda chat yapmak hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmayı hedefliyor.

Sunucumuz daha yeni olmasına rağmen bir o kadar istikrarlı bir şekilde yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Daha iyi bir Chat için gelişen teknolojiyi takip ederek kullanıcılarımıza rahat Sohbet Sitesi alt yapısı oluşturmak için Chat sistemimizi her geçen gün sizler için geliştirmekteyiz.

Kolay Sohbet Odaları içerisinde global odalar, şehir odaları, oyun odaları, radyo odası bulunmaktadır. Şehir odalarımızda bulunarak bulunduğunuz bölgedeki kullanıcılarımız ile rahatlıkla Sohbet edebilirsiniz. Oyun odalarımızda hem Sohbet ederken hem de oyun oynayabilirsiniz. Radyo odalarımızda yayın akışına dahil olarak istek şarkılarda bulunabilir, sevdiğiniz arkadaşlarınıza şarkı armağan edebilirsiniz.

Tüm servislerimiz tamamen bedava, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Chat odaları’mıza bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Akıllı telefon/tabletten irc’e bağlanma

Mobil uygulamalar hayatımıza o kadar girdiki mobilden face twitter, chat sohbet sunucularının web sayfalarını rahatlıkla ziyaret edebİlir hale geldik.

Birc çok irc chat, sohbet sever telefondan web baglantısı ile chat sunucularına baglanmaya çalısırken baglantı hataları veya kopmalar yada hiç baglanamama sorunları yasıyordu zaman zaman.

AnroIRC uygulamamızı ve nasıl chat kanallarına baglanacagımızı ögrenelim.

1- Önce programı açınız
2- Daha sonra telefonunuzun menü bölümüne basarak açılan bölümden seçeneklere giriniz
3- Açılan pencerede tekrar menü tuşuna basarak yeni sunucu yazan yere giriniz
4- Son olarak açılan pencerede servere giriş kayıdımızı yapacaz

Sırasıyla yapılacak işlmeler aşağıdadır.

1- İsim: KolaySohbet.Net
2- Adres: irc.KolaySohbet.Net
3- Port: 6667
4- Şifre: Nick sifreniz
5- Takma isim: Nickiniz ( örnek : eLmiRa)
6- Ident: identiniz (örnek : miRa)
7- Kanallara otomatik gir: √ işaretli olsun
Bunları doldursanız yeterli olacak.

Not:
1- Programı indirmek için google hesabınız olması gereklidir.

Evet arkadaşlar işte telefondan chat bu kadar kolay mobil sohbet ,mobil chat yapmak istıyorsanız , basit bir şekilde cep telefonlarınızdan kolaylıkla chat sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz.

 

Sizleride Kolay sohbet chat odalarımızda keyifli ve seviyeli sohbet yapmak için bekliyoruz..

Sevgiyle kalın

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
356 okuma
15 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?