Ücretsiz Erzurum Sohbet Muhabbet Mobil Sitesi

Ücretsiz Erzurum Sohbet Muhabbet Mobil Sitesi

Ücretsiz Erzurum Sohbet Muhabbet Mobil Sitesi

Erzurum sohbet ve Doğu tarafındaki illerimizin kaliteli ve öncülük yapan sohbet platformu şimdi de sizlerle Ücretsiz Erzurum sohbet muhabbet mobil sitesi keyfini sunmaktadır.

Erzurum halkımızdaki tüm sohbet severleri sitemiz de kaliteli web sohbete, ve mobil sohbete yer vermiş bulunmaktayız. Sizlerin kaliteli bir alanda sohbet edebilmesi uğruna, sohbet edilecek erzurum halkıyla tanışacağınız Mobil sohbet platformu oluşturarak Radyo eşliğinde hizmetimi iki katına çıkartmış bulunmaktayız.

Türkiye`nin Mobil Chat Sohbet Chat Erzurum Sohbet Odaları

Türkiye nin her yerinden birbirinden değerli insanlar ile tanışarak yaşadıkları bölgeler hakkında insanların yaşam tarzları, kültürleri hakkında merak ettiğimiz her şeyi sohbetler esnasında sorarak öğreniriz. Bugün makalemizde yer verdiğimiz Erzurum mobil sohbet Erzurum mobil chat Odalarına Türkiye ve dünya genelinden tüm dostlarımızı ve Erzurum halkını davet ediyoruz.

Erzurum denince akla gelenler

Beyaz şehir. bir sabah uyanırsınız, lapa lapa düşen kar tanelerini görürsünüz. içinize bir sevinç dolar. yumuşacık karın üzerinde, ayakkabılarınızdan çıkan gırç gırç sesleri eşliğinde yürürsünüz. kar yağdığı zaman hava sıcak olur, üşütmez.

Mutluluk demekti kar yağması bedeni ve ruhu çocuk olanlara.

ilkokulda öğretmenlerimizin sınıf duvarlarına astığı mevsimler şeridini herkes hatırlar. o şeritteki kış mevsimi bölümündeki resim hala gözümün önündedir, benim doğduğum şehir orası, büyüdüğüm. ilk arkadaşımı o verdi bana, ilk defa orada aşık oldum, üzüldüm, sevindim, ilk mahalle maçımı orada yaptım. ramazan ayları karlıydı ben çocukken. herkes teravih namazı için camiy e giderken, biz avlusunda top oynamaya koşardık, karların üstünde.

Çocuktuk işte, cıvıl cıvıl sesler çıkararak koştururduk o bembeyaz şehirde. keyif, dışarıda kar yağarken sıcacık sobanın kenarında oturup, sobanın üstünde kaynayan suyun damlacıklarının dansını izlemekti. eşlik ederdim içimden, ahenkle raks eden güzelliklere. palandöken dağıydı gördüğüm en büyük şey.

Bayrağı beyaz olan şehrin, koruyucusu gibi dimdik duruyordu her baktığımda. güvende hissediyordum onu her gördüğümde. ejdere (palandöken dağının zirvesine verilen isim) çıkıp, oradan şehri seyrettiğim zamanda, ne kadarda küçükmüş derdim. Çünkü çok yüce bir şövalyenin sırtından bakıyordum bembeyaz şehre.

Ayaklarım yere basarak bulunduğum en yüksek yerdi orası. Geçmişimden hatıralarımda yer eden bütün güzel insanların arka fonu beyazdı o şehirde. Duygularını daha net seçerdim insanların beyaz fon üzerinde. En küçük kıpırtıyı bile görebilirdiniz yüreklerdeki.

Erzurum Sohbet, Erzurum CHAT, ÜCRETSİZ Erzurum SOHBET platformlarımız dan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
350 okuma
3 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • İçinde yaşamamış, ayazını yememiş, kadayıf dolmasını tatmamış olanların asla anlayamayacağı bir şehir. değişik bir havası vardır erzurum’un. her köşesinde tarih tüter bu kentin, daha çok acılarla, savaşlarla yönetimler tarafından ihmal edilmişliklerle dolu bir tarih.

    yine erzurum’da yaşamamış olanların bilemeyeceği bir diğer ayrıntı da bu şehrin siyasi yaklaşımıyla ilgilidir. erzurum’da herkes az çok herkesin ne olduğunu bilir ve seçimlerde oylar partilere verildiğinden çok adaylara verilir (aslında ideal olan da budur ya!). yoksa dadaş dediğin adam, öyle kimilerinin ihtiyaçlar hiyerarşisi falan lafları arkasında gizlediği manası ile oyunu satacak kadar alçalmaz, dadaşın tabiatı da budur.

  • SEVGI_DUVARI

    Mobil Sohbet akılda yıldızın müşteri hizmetleri ile yapılır. Bu proaktif Mobil sohbet eklentisi, yüksek etkileşim şansını artırmak için tetikleyicilerle oluşturulmuştur; herkes tetik alır, böylece hiç kimsenin sohbet ettiği bir temsilciye özgü değildir. Bu eklenti, mobil kullanım için optimize edilmiş ve ekstra erişilebilirlik sağlıyor. Sitenize kimlerin geldiğini izlemek için gelişmiş analize erişebilirsiniz.

    Mobil canlı sohbet için değil aynı zamanda yeni satışlar ve potansiyel müşteriler oluşturmak için site ziyaretçileri ile izleme ve mobil sohbet etme imkânı sunar. Eklenti tüm web tarayıcılarıyla uyumludur ve hatta iOS, Android, Windows ve Mac OSX için ücretsiz uygulamalar geliştirmiştir. Tawk.to tamamen ücretsizdir ve 7/24 müşteri desteği sunar. 

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?