Ücretsiz Sesli Chat Görüntülü Sohbet

Ücretsiz Sesli Chat Görüntülü Sohbet

Ücretsiz Sesli Chat Görüntülü Sohbet

Sohbet Siteleri artık türkiye geneline ve dünyanın tüm ülkelerine hizmet veren Ücretsiz Sesli Chat Görüntülü Sohbet veya yazılı ücretsiz görüntülü sohbet bu tür mekanlardan her ikisinin de amacı arkadaşlık, dostluk, muhabbet. Dünyanın her yerinden insanları bir araya getirerek tanışmalarına olanak sağlamaktadir.

Yazılı veya görüntülü her sitenin kendilerine has ziyaretçilerinin ise hepsinin farklı arayışlara sahip olmalarından dolayı insanlar kafalarındaki profile uygun arkadaş dost yada sevgili bulmak için karşılıklı iletişimler kurmaktadırlar.Yapmış oldukları bu iletişimlerde karşılıklı kendilerinden söz ederek tanımaya çalışmaktadırlar,.

Bu tür canlı iletişimlerin kurulduğu sitelerdeki hizmet bedava olarak, üyelik kaydı, üyelik işlemleri gerektirmeden, radyo oyun gibi özelliklerde yazılı chat sitelerdeki hizmetin aynısı, farkı sadece kameralı oluşundan dolayı kişilerin kendi öz iradeleri kapsamında tercih edilen yerlerden bir tanesidir.Her yetişkin birey kendi kararlarından sorumludur kimsenin kararını seçimlerini eleştirme hakkına sahip olmamakla beraber saygı duyarız, yazılı sohbet chat sitelerinde arkadaşlıklar kurarak muhabbet etmek bazı insanlara daha cazip geliyor.

Sitelerin insanlar arasındaki kullanım şekli kişilerin kendi seçimleridir. Bazıları yazılı olarak muhabbet etmekten hoşlanırken bazıları, da sesli ve görüntülü kameralı siteleri tercih etmektedirler,tamamen zevk meselesi.

Zira karşıdaki bir takma isimden ibaret kişileriz bazılarımız ikili ilişkilerinde yüz yüze görüşme imkanı bulsalar da bu görüşmeler bile kişilerin karakterlerini düşüncelerini öğrenmeye yetmiyor.Bu nedenle eletişim kurduğumuz kişileri gerektiği kadar tanımadan kendi güvenliğimiz için özel bilgi paylaşımlarımız-da dikkatli olmamız gerektiğininde hatırlatırım.

Sesli Chat, Sesli Sohbet, SesliChat Odaları, Kameralı chat

Aslında kendi fikrimi söylemem gerekirse güzel bir program aslında insanların bir birleri ile görüntülü olarak iletişime geçip yüz yüze görüşmek ve seslerini duymak kişi karşısındakini görerek daha iyi tanır.

Peki bu tür sitelere katılan özelikle bayanlarımız nelere dikkat etmesi gerek karşılaşabileceği sorunlar nelerdir? Kısa olarak bunlardan söz edelim.
Günümüzde zaman öyle bir hal aldı ki kim iyi niyetli kim kötü bunu çözemiyoruz gerçek hayatta karışımıza çıkabilecek olumsuzluklardan, sanal ortamlarda bile olacağını hatta daha fazlası ile karşılaşma ihtimalini unutmamalıyız.

Ve kameralı yapmış olduğumuz görüşmelerimizde seçici olarak herkes ile tanımadan irtibata geçmemeliyiz geçtiğimiz takdirde ise tanı veya tanıma fark etmez görüşmelerimizde dikkatli davranarak ileride başımıza gelecek olumsuz kozları karşımızdakine vermememiz gerek ve yazılı yada görüntülü her iki iletişimlerde dikkat edelim sonunda mağdur olan olmayalım.

Www.KoLaySohbet.NeT

Admin

16.08.2018

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
523 okuma
16 Ağustos, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?