Unilever’den istila çağrısı

Unilever’den istila çağrısı

Dünya devi bir marka gezi kafalı reklamcılarıyla algı yönetimi yapıyor.Unilever’den istila çağrısı, Unilever’den sokakları istila çağrısı…

Türkiye’de marketlerde satılan neredeyse her ürünü üreten Unilever, 24 Haziran seçimlerinden bir gün önce 23 Haziran’da sokakları istila etkinliği düzenleyecek.

Hollanda menşeli Unilever firması, geleneksel olarak düzenlediği sokakları istila hareketini bu yıl 23 Haziran’da yani seçimden bir gün önce gerçekleştirecek. Geleneksel etkinliğin afişlerinde adeta yeni gezi ezgileri yatıyor.

İSTİLA ÇAĞRISI
Unilever Food Solutions, ‘Sokakları İstila’ etkinliğinde, tüm çalışanları ile sahaya inerek sürdürülebilir yaşam felsefesi adı altında yaptığı “masumane” etkinliğin altında kirli mesajlar yatıyor.

Büyük etkinliklerin dahi seçim nedeniyle ertelendiği haftada seçimden bir gün önce “sokakları istila” sloganıyla bir algı operasyonu oluşturmaya çalışıyor, yeni bir ayaklanmaya çağırıyor.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
590 okuma
8 Mayıs, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?