ZOR TARANAN SAÇLARA ÇÖZÜM

ZOR TARANAN SAÇLARA ÇÖZÜM

ZOR TARANAN SAÇLARA ÇÖZÜM

Biz kadınların en büyük sıkıntısı zor taranan saçlar! Peki ZOR TARANAN SAÇLARA ÇÖZÜM.Hele bir de o saçlar boyalıysa.Bir de saçlarda açıcı varsa.
O zaman banyodan çıkıp saç taramak hepimiz için bir çileye dönüşüyor.Saç açıcı spreyler, çeşit çeşit yağlar da sürsek o saç açılmıyorsa açılmıyordur.

Bir süre sonra sinirden elleriniz uyuşur, ağlamak gibi bir his içinizi dürter.
Her banyodan sonra çünkü bende böyle hissediyordum.
İstediğiniz kadar değişik pahalı-ucuz saç açıcı sprey kullanın saçlarınız inceyse, yıpranmışsa ve benimki gibi belinize kadar saçlarınız varsa, saç taramak çileye dönüşüyor.

Fakat uzun uğraşlar sonucu, deneme yanılma yöntemleriyle çok çok basit bir yöntem keşfettim.Eminim ki bu yöntemi sizlerde deneyince bana hak vereceksiniz.
Hepimiz saçlarımıza banyo da krem işlemi uyguluyoruz.Yıpranmış, uzun ve boyalı saçsa krem kullanmama gibi bir lüksümüz yok zaten.

Gelelim müthiş buluşuma.!!

Banyo esnasında saçlarınıza kremi sürüyorsunuz ve kremi iyice uyguladıktan sonra ucu kalın saç tarağı ile, suyun altına geçip hem kremi akıtıyorsunuz bir yandan da saçlarınızı tarıyorsunuz.
Su saça değdiği için saçlarımız daha kolay taranıyor.
Tabii ki dikkat etmeniz gereken şey saçlarınızı kolayca taradıktan sonra çok fazla elinizle karıştırmamak ve havluyu saçlarınıza çok düzgün bir biçimde sarmak.
Daha sonra istediğiniz şekilde rahatça ve kolaylıkla tarayabilirsiniz.
Hepsi bu kadar biraz krem, biraz su…
Sonuç olarak az dökülmüş ve canı yanmamış saç dipleri..:)

Mutlu huzur dolu bir hafta olsun…

Www.KoLaySohbet.NeT

Admin

11.08.2018

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
272 okuma
11 Ağustos, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?